Najśmieszniejsza sytuacja z psem

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Najśmieszniejsza sytuacja z psem

Postprzez lukasu 26 kwi 2016, o 22:41

Jaka jest najśmieszniejsza sytuacja z psem, w której mieliście okazję wziąć udział. No więc raz pies sąsiadki zaczął gonić przejeżdżającego drogą rowerzystę. Zrobił to tak skutecznie, że rowerzysta musiał się zatrzymać i był mocno zaniepokojony dość agresywnym zachowaniem psa. Ja stałem przed domem i rowerzysta myślał, że to mój pies, więc zaczął mieć do mnie ogromne pretensje, że szczuje go psem :D Tylko się uśmiechnąłem :)
wandaufkleber: Home and Tattoo
lukasu
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2016, o 17:34

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Najśmieszniejsza sytuacja z psem

Postprzez Lenek 10 maja 2016, o 09:19

Gdy mojemu pieskowi zachciało się wyjść około 2 w nocy to poszedłem do pobliskiego parku. Była mgła, nagle z mgły wybiegł jakiś malutki i zaczął obszczekiwać mnie i moją suczkę, na co ona warknęła dwa razy(owczarek niemiecki) a ten mały odwrócił się i zaczął uciekać... szczekając przy tym cały czas, zniknął w mgle :P
Lenek
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 maja 2016, o 11:10
Imię psa: Mops
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Re: Najśmieszniejsza sytuacja z psem

Postprzez Ania22 22 lis 2019, o 14:46

Miałam kiedyś taką sytuację, że potrzebowałam wyremontować łazienkę i szukałam fachowców przez cennik usług remontowych z Warszawy. Mój piesio nie chciał wpuścić ich do łazienki! Sytuacja była bardzo komiczna, ale udało się upilnować małego :D
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron