Miejsce na konferencję

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Miejsce na konferencję

Postprzez Ania22 15 lis 2016, o 11:47

Potrzebuję porady/sugestii gdzie mogłąbym zorganizować (w przyzwoitych warunkach) konferencję dla grupy polsko-czeskiej? Myślałam o jakimś hotelu na Śląsku ale nie ukrywam, że ceny mnie przerażają. Może ma ktoś jakiś pomysł?
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez Bożena 16 lis 2016, o 11:47

Rozumiem, że chodzi Ci o jakieś sprawdzone miejsce, a nie to, co w pierwszej kolejności podpowie wujek Google? Sprawdź zatem to miejsce, znajomy prowadził tam firmę i był bardzo zadowolony z tej lokalizacji.
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez monikabert90 29 sie 2018, o 13:24

Skoro już mowa o konferencjach, to czy ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w konferencji IMPACT, która odbyła się w tym roku w Krakowie? Ja bardzo żałuję, że nie mogłam na niej być, udało mi się jednak znaleźć na https://dariuszstasik.com/impact-krakow-2018-relacja/ całkiem interesującą relację z tego wydarzenia. Jeśli również jesteście ciekawi, co w trawie piszczy jeśli chodzi o nowoczesne technologie stosowane na przykład w budownictwie, to polecam tam zajrzeć :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez Berta23 5 wrz 2018, o 10:06

Hm, moze jakiś hotel z zapleczem konferencyjnym? Sporo jest takich miejsc ;)
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez mistle 17 wrz 2018, o 09:53

Interesujących miejscówek jest naprawdę bardzo dużo.
Moim zdaniem, dobre obiekty to takie, zlokalizowane gdzieś na uboczu, nawet na uboczu dużych miast w malowniczych regionach.
Tutaj wrzuca wpis na blogu w temacie: http://hotelnabloniach.pl/blog/6-powodo ... je-hotelu/
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez ejmi 4 gru 2018, o 22:19

A moze Hotel Wolica obok Kalisza w Godzieszu? piekne miejsce, maja bardzo fajne zaplecze, a osrodek jezdziecki jest dodatkowa atrakcja. Nas bardzo korzystnie wyszla ta oferta i naprawde z obslugi bylismy bardzo zadowoleni.
ejmi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 paź 2018, o 12:26
Imię psa: Kaja
Rasa psa: Chow Chow

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez Bożena 26 maja 2021, o 08:46

Ja planuję przeprowadzić streaming konferencji w Małopolsce i związku z tym szukam jakiegoś obiektu, który sprawdził by się pod organizację wydarzenia w takiej formie
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez jamnik 6 kwi 2022, o 16:47

Sam wybór miejsca na konferencję jest oczywiście niezwykle ważnym, ale ja również jestem przekonany, że warto jest wiedzieć w jaki sposób zorganizować konferencję zdalną. Muszę przyznać, że doskonale o tych sprawach napisano w https://marketingbusiness.pl/firma/orga ... z/dzr_kndr i jak najbardziej tego typu informacje są czymś bardzo ważnym.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Miejsce na konferencję

Postprzez jamnik 6 lut 2023, o 10:33

Wracając jeszcze do tematu konferencji ja chcę powiedzieć, że niezwykle istotną kwestią jest właśnie to aby wiedzieć dokładnie kto może nam wykonać jak najlepsze stoisko konferencyjne. Od siebie z całą pewnością mogę wam polecić bardzo dobrą firmę https://www.expoextreme.com.pl/ i jestem zdania, że takie kwestie oczywiście warto jest znać i o nich pamiętać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 38 gości

paw prints