Chemia samochodowa

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Chemia samochodowa

Postprzez Ania22 18 lis 2016, o 13:10

Zastanawiam się, czy faktycznie warto stosować takie różne specyfiki. Jeśli o mnie chodzi to nigdy nie mam na to czasu i najczęściej jeżdżę do myjni automatycznej.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Bożena 23 lis 2016, o 10:50

Nie rób tego - myjnia niszczy lakier. Lepiej zaopatrz się w takie kosmetyki meguiars i staraj się zadbać o samochód samemu.
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Chemia samochodowa

Postprzez tatanka 5 sty 2017, o 19:52

O tym jak szybko wyczyścić swój samochód na błysk przeczytacie na stronie #odzyskajdzien
http://odzyskajdzien.pl/2542-jak-wyczyscic-samochod-na-blysk
Można to zrobić szybko i sprawnie, ja tak autor tekstu również korzystam z pomocy syna.
tatanka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 18:07
Imię psa: Beto

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Natan81 24 sty 2017, o 14:15

Niestety to prawda - myjnia automatyczna niszczy lakier i powoduje, że powłoka szybciej się starzeje.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Chemia samochodowa

Postprzez monikabert90 9 kwi 2018, o 14:05

No cóż, w przypadku samochodu sprawdza się powiedzenie "jak dbasz, tak masz"... Ja staram się nie oszczędzać na chemii samochodowej, jak również np. na oleju. Mało kto wie, ale na przykład odpowiedni, wysokiej jakości olej do skrzyni biegów, może znacznie przedłużyć jej żywotność. Bardzo często dopiero wtedy zaczynamy się interesować tym, jak dbać o skrzynie biegów w samochodach, kiedy coś zaczyna w nich szwankować. Warto natomiast zrobić to wcześniej, aby zapobiec późniejszej awarii i nerwom.
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Alfred3232 26 lut 2020, o 18:50

Ja bardzo fajny skup samochodów znalazłem na stronie https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/ ... detal.html pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html Sam chciałem sprzedać swój samochód ale denerwowało mnie że ludzie chcą przychodzić go oglądać jak jestem w pracy. Zdecydowałem się właśnie na usługi z ich strony ponieważ oni sami przyjeżdzają po samochód a nie trzeba nigdzie go wozić. Polecam
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Alfred3232 10 mar 2020, o 17:43

Polecam wam firmę reduktor tartarinija tam zawsze kupuję części do mojej instalacji gazowej w samochodzie. Polecam bo dzięki temu mam wszystkie części w jednym miejscu i nie muszę szukać po internecie. Polecam niezmiernie każdemu
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Bożena 16 mar 2020, o 12:10

Mnie najlepiej samochód się myje tego typu uniwersalnymi ścierkami do sprzątania. Najzwyklejsze, a najlepiej dają radę
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Chemia samochodowa

Postprzez mery1998 6 paź 2021, o 16:44

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić oferte auto skup Kraków , ponieważ sam z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Miałem problem ze sprzedażą swojego samochodu, zgłosiłem się do nich, otrzymałem zadowalającą mnie ofertę i moge ich szczerze polecić zainteresowanym.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Chemia samochodowa

Postprzez jamnik 30 gru 2021, o 11:37

Tak się składa, że ja raczej takich środków nie używam, ale jeśli chodzi o samą czystość i sprzątanie to faktycznie niezbędne akcesoria są podstawą. Właśnie dlatego również chciałbym każdemu polecić doskonałe czyściwo https://calde.pl/czysciwo dzięki któremu sprząta się po prostu o wiele lepiej.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Chemia samochodowa

Postprzez Kapka 14 lut 2024, o 11:47

Zachwycający poziom detali i perfekcja w każdym calu! Zeeland Detailing Studio to absolutna czołówka w dziedzinie dbania o samochody. Ich praca jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu, kto ceni wysoką jakość! https://artindetail.nl/
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

paw prints