Naklejki na paznokcie

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Naklejki na paznokcie

Postprzez Ania22 17 sty 2017, o 11:03

Podobają Wam się takie wynalazki? Wiadomo - rzecz gustu, ale wg mnie jest to lekka przesada.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez Bożena 18 sty 2017, o 10:06

Mnie nawet nie przeszkadza, moda jak moda. Spójrz tutaj jak wiele ciekawych wzorów można sobie zafundować :)
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez Natan81 24 sty 2017, o 14:12

A ja nie lubię takich pstrokatych paznokci u dziewczyn. Dla mnie to przerost formy nad treścią.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez Samsonka 28 lut 2017, o 11:55

Zadbane paznokcie to podstawa ale jakoś naklejki mnie nie przekonują. To bardziej dla dzieci :) Ja chodze na manicure do Kliniki Piękna http://joannagesicka.pl/kosmetyka-warszawa-wawer/ . Regularnie raz w miesiącu robie pazurki hybrydowe. Sa ładne i trwałe i dzięki temu mam zadbane dłonie.
Samsonka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 14:59
Imię psa: Feliks
Rasa psa: Labrador

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez monikabert90 6 wrz 2018, o 22:52

Mi się to za bardzo nie podoba jednak. Wolę tradycyjny, jednolity manicure. A skoro już mowa o malowaniu paznokci, to czy słyszeliście o ty, że na rynku kosmetycznym pojawiły się nowe lakiery ORLY Breathable, które łącza w sobie cechy odzywki oraz lakieru do paznokci? W końcu ktoś wpadła na taki idealny moim zdaniem pomysł :) Nie trzeba już wybierać między kolorowym manicure, a zdrowymi paznokciami :) Z tego, co widziałam, lakiery te dostępne są m.in na Allegro na https://allegro.pl/orly-breathable-odzywka-w-lakierze-42-kolory-i7222498808.html :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 550
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez muszka 31 sty 2021, o 14:56

W sumie to nie mam za dużego doświadczenia w tym kierunku, ponieważ rzadko stosowała takie naklejki. Teraz tak w ogóle to szukam sklep z lakierami indigo, gdzie mogę znaleźć jakieś fajne kolorki. Może mi polecicie jakieś dobre miejsce na tego typu zakupy? Co?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Naklejki na paznokcie

Postprzez julka99 22 kwi 2022, o 07:59

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Moje drogie, temat paznokcie na lato. Co byście polecały? Co jest teraz w modzie? W końcu lato zbliża się wielkimi krokami, więc już szukam inspiracji. Z tego, co widziałam https://www.biotebal.pl/mocne-paznokcie/wakacyjne-paznokcie-pomysly-na-letnie-stylizacje w tym miejscu, to popularnym wzorem jest palma. Może któraś z was już testowała taki wariant? A może macie jakieś inne pomysły? Koniecznie dajcie znać:) Dziękuję za wszystkie pomysły, trzymajcie się ciepło!
julka99
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 26 lip 2021, o 13:11


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

paw prints