Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez monikabert90 28 maja 2017, o 08:47

Witam serdecznie,
jakie macie sposoby na zarabianie w internecie?
Ja ostatnio słyszałam o bardzo ciekawym rozwiązaniu, jakim są programy partnerskie. Polega to na promowaniu jakiś produktów lub usług. Jeśli ktoś, dzięki naszemu poleceniu, zdecyduje się na zakup danej usługi lub produktu, my dostajemy od firmy wynagrodzenie. Wydaje się bardzo proste i łatwe. Sporo takich programów znalazłam na MyLead.pl . Czy ktoś z Was miał okazję korzystać ? Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez tatanka 12 cze 2017, o 22:43

Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, da się z tego żyć i ciesze się, że moja praca to również moje hobby.
Jeśli będziecie myśleli o tego rodzaju działalności to podstawową sprawą jest seo pozycjonowanie
tatanka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 18:07
Imię psa: Beto

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez Ania22 16 sie 2018, o 10:33

Sklep internetowy to chyba najpopularniejszy i najbardziej dochodowy na to sposób.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez Natan81 16 sie 2018, o 13:05

Nie wiem czy to akurat mieści się w kategorii "zarabianie w internecie", ale ja inwestuje w bitcoiny. Jak na razie z dobrym skutkiem :)
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez Bożena 16 sie 2018, o 14:19

Można też prowadzić agencję reklamową taką jak http://czenzo.pl/oferta/administracja-stronami/ , ale wtedy trzeba się na tym dobrze znać. Nawet w internecie nie ma nic za darmo.
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez mistle 7 wrz 2018, o 12:50

Jest kilka możliwości. Jedni trudnią się handlem internetowym, inni zajmują się tworzeniem stron, jeszcze inni zajmują się prowadzeniem fanpage.
Duża grupa osób zarabia na różnego rodzaju programach partnerskich. I jest to naprawdę interesująca opcja - zwłaszcza w kontekście różnych produtków czy usług które szybko i bezproblemowo się sprzedają.
Tutaj przykład porównywarki kont bankowych: https://konto-w-banku.pl/
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez dolcia99 3 gru 2020, o 11:02

Najważniejsze to wypozycjonowac firmę tak, aby ona działała odpowiednio. Dlatego ja inwestuje w https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin świetna agencja i naprawde konkretnie prowadza nasz fanpejdz
dolcia99
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 17:36
Imię psa: dolly
Rasa psa: kundel

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez mery1998 15 cze 2021, o 13:06

Coraz więcej osób i firm decyduje się na reklamę w internecie. To bardzo dobra inwestycja aby zwiększać liczbę odbiorów, klientów. Skorzystaj z usług pozycjonowania, sprawdź ofertę linki tematyczne. Dzięki odpowiednim działaniom SEO twoja strona www może być częściej odwiedzana, a twoje usługi czy produkty częściej kupowane.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez muszka 19 lip 2021, o 06:55

Jak interesuje was e-biznes to warto byłoby otworzyć przykładowo swój sklep internetowy. Ja przykładowo planuje teraz tak zrobić, ale póki co to czytam jakiego hostingu Magento najlepiej użyć? No i wszelkie inne kwestie tego typu... Jeszcze nie za bardzo się znam, dlatego wolę na początek uzyskać co nieco świeżej wiedzy w takich tematach.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez Alfred3232 17 sie 2021, o 17:24

Polecam bardzo taśmy poliestrowe i polipropylenowe możesz zakupić na stronie TAŚMY POLIPROPYLENOWE SKLEP jets to bardzo dobry sklep gdzie znajdziesz wysokiej jakości pordukty do pakowania. Znajdziesz w sklpeie nie tylko taśmy, ale również folie zwykłe folie bąbelkowe, etykiety i inne. Znajdziesz tam wybór taśm w bardzo dużym przekroju kolorystycznym, o różnej długości szerokości. Polecam
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez jamnik 13 sty 2022, o 18:51

Przede wszystkim moim zdaniem dość ważną sprawą jest również to aby wiedzieć jaką formę biznesu wybrać i ja jestem zdania, ze to na tym należy się skupić. Niedawno ja również natrafiłem na bardzo fajny artykuł http://www.kompasbiznesu.pl/wszystko-co ... -cywilnej/ i faktycznie posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat spółek cywilnych jest moim zdaniem czymś ważnym i potrzebnym.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez muszka 25 mar 2022, o 11:32

Ja przykładowo postanowiłam, że po prostu otworzę swój sklep - i tak powoli do tego dążę. Właśnie planuję teraz tutaj https://outletboxx.com/gotowe-boxxy-odz ... ienki.html zakupić sobie ubrania, która potem wystawię w swoim sklepie. Jest to dobra hurtownia, która oferuje markowe i doskonałej jakości ubrania.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez Rafal12 18 lis 2022, o 12:38

Nadal jestem przekonany, że dla dobrej sprzedaży swojego sklepu internetowego musisz najpierw pomyśleć o swoim wizerunku w Internecie, aby klienci Ci zaufali. Firma certyfikat dla firmy pomaga mi w tej kwestii. Mogą oni we własnym imieniu dostarczyć Ci certyfikat jakości, który pomoże wyrobić sobie o Tobie pozytywną opinię.
Rafal12
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 21:11

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie

Postprzez JedrzejGra 23 mar 2024, o 19:49

Pozycjonowanie stron jest niezbędnym narzędziem do generowania dochodu w internecie. Wyższa pozycja w wyszukiwarkach zwiększa widoczność strony, co przyciąga większy ruch organiczny. To z kolei prowadzi do wzrostu liczby potencjalnych klientów i sprzedaży. Dobre SEO https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron/ opiera się na zoptymalizowanych słowach kluczowych, jakościowej treści i szybkiej responsywności strony. Pozycjonowanie buduje także zaufanie, ponieważ użytkownicy częściej ufają stronom, które pojawiają się na czołowych pozycjach wyszukiwania. Inwestycja w SEO to strategia długoterminowa, która umożliwia skuteczne konkurowanie w branży i zwiększenie rentowności działalności internetowej, otwierając nowe możliwości na rynkach globalnych.
JedrzejGra
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 11:04
Imię psa: Askra


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints