Jaka drukarka?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Jaka drukarka?

Postprzez monikabert90 29 sie 2018, o 13:43

Witam serdecznie,
jaka Waszym zdaniem będzie lepsza drukarka do domowego użytku - laserowa, czy atramentowa? Kiedyś myślałam, że drukarki laserowe są drogie, zarówno same w sobie, jak i w eksploatacji. Jednak z tego, co widziałam w sklepie https://www.drukuj24.pl/, ro sprzęt taki można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze, podobnie jak i oryginalne wkłady - tonery do niego. Więc w sumie sama już nie wiem, co myśleć... a może ktoś z Was używa takiej drukarki laserowej i może się podzielić wrażeniami?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jaka drukarka?

Postprzez Ania22 17 gru 2019, o 09:25

A jakiś dobry program do obróbki skanów może znacie?
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Re: Jaka drukarka?

Postprzez Natan81 17 gru 2019, o 12:41

Owszem, pobierz sobie ten ocr. Działa naprawdę świetnie i ma mnóstwo ciekawych funkcji.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Jaka drukarka?

Postprzez muszka 3 mar 2021, o 21:14

A czy wiecie jak tanio drukować? Czy warto przykładowo zainwestować w drukarkę fotograficzną? Tutaj https://tusz-canon.pl na blogu możecie znaleźć artykuły na te temat i inne. Jak interesujecie się takimi technologiami warto się z nimi zapoznać. Ciekawe i zarazem pomocne rzeczy tam możecie się dowiedzieć.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Jaka drukarka?

Postprzez mery1998 24 sty 2022, o 10:46

Ja pomyślałabym na waszym miejscu o dzierżawa kopiarek zobaczcie na stronę tej firmy i dokładnie zapoznajcie się z ich ofertami. Możecie wynająć najróżniejszy sprzęt do biura ale też można zakupić. Mają szeroką ofertę na najlepsze sprzęty, Sprawdźcie koniecznie
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

paw prints