Własne biuro

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Własne biuro

Postprzez monikabert90 2 paź 2018, o 05:43

Witam serdecznie,
od wielu już lat wynajmujemy kilka pomieszczeń biurowych od innej firmy. Zaczęło nam chodzić po głowie, aby zbudować taki własny obiekt biurowy. Widzieliśmy w ofercie firmy Depenbrock na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe, że wykonują oni między innymi właśnie takie zlecenia. Jak sądzicie, warto Czy jest to inwestycja, która ma szanse zwrócić się naszej firmie?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Własne biuro

Postprzez Natan81 3 gru 2019, o 09:57

My póki co korzystamy z usług biura wirtualnego. Super sprawa :)
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Własne biuro

Postprzez Benia4 3 gru 2019, o 14:13

A my biuro wynajmujemy. Też nie jest źle, chociaż musimy chyba zainstalować takie wygrodzenia ze stali nierdzewnej i bramki, aby obcy nie kręcili nam się po naszym korytarzu.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Własne biuro

Postprzez mery1998 2 gru 2021, o 20:00

Z pewnością znajdą się osoby które chcą wyposażyć własne biuro. Polecam Wam biurko pod laptopa regulowane , na stronie znajdziecie rozbudowaną ofertę biurek. Ceny są atrakcyjne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Własne biuro

Postprzez zdzichu12 29 gru 2021, o 10:43

To prawda, takie biurko sprawdza się rewelacyjnie. Do tego polecam takie wygodne i ergonomiczne krzesło do pracy https://kupkrzeslo.pl/pl/p/Krzeslo-INTRATA-M-24-/1068 . Zastosowane mechanizmy pozwalają na wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej bez nadmiernego obciążania kręgosłupa.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Własne biuro

Postprzez notka 29 gru 2021, o 20:18

Teraz w dobie koronawirusa, to należy zadbać nie tylko o swoje bezpieczeńtswo, ale również bezpieczeństwo pracowników. Dlatego ofertą, na którą warto zwrócić uwagę, jest ozonowanie pomieszczeń. Ze swojej strony mogę wam polecić firmę Airozone która cieszy się świetną renomą i skutecznością swoich działąń.
notka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 4 mar 2021, o 09:10
Imię psa: Koda

Re: Własne biuro

Postprzez Frinton 18 sty 2022, o 21:07

Cześć wszystkim! Kupowanie włókna niskiej jakości to nie tylko strata pieniędzy, ale także ryzyko zniszczenia konstrukcji. Konstrukcje betonowe wykonujemy z oczekiwaniem wytrzymałości i długiej żywotności. Stosowanie materiałów niskiej jakości może prowadzić do znacznych strat. Dlatego polecam Wam świetną opcję z włókno polipropylenowe
Frinton
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 17:53

Re: Własne biuro

Postprzez jamnik 6 lut 2022, o 19:53

Jak najbardziej jeśli już posiadamy własną firmę to również fajnie jest mieć gdzie urządzić jej biuro. Mimo wszystko moim zdaniem bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć co w trakcie kontroli może objąć Państwowa Inspekcja Pracy. Bardzo ciekawie na ten temat napisano w https://www.ppportal.pl/kontrola-pip-co-obejmuje/ i jestem zdania, że tego typu wiedza de facto może każdemu z nas się przydać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Własne biuro

Postprzez agrus 31 mar 2022, o 12:51

A macie już wszelkie niezbędne materiały biurowe? Jeśli nie, to myślę, że na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://biurwa.pl/zeszyty-i-kolozeszyty . Macie tam namiar na sklep online, w którym można zrobić szybkie i przede wszystkim praktyczne zakupy. Wybór jest ogromny, więc każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości finansowych.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: Własne biuro

Postprzez notka 9 cze 2022, o 08:56

Jeśli jesteście właśnie na etapie wyposażania swojego biura, to pamiętajcie również o tym aby zdecydować się na wygodne fotele biurowe Ja przed komputerem spędzam conajmniej 8h dziennie, dlatego wygoda odgrywa w moim przypadku naprawde ważną kwestię.
notka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 4 mar 2021, o 09:10
Imię psa: Koda

Re: Własne biuro

Postprzez jamnik 5 lip 2022, o 17:37

Oczywiście ja również pracuję na co dzień w biurze i wiem również z własnego doświadczenia jak niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jaki ekspres powinien się tam znaleźć. Mi spodobało się bardzo to co napisano w https://newsy.co.pl/12604/ i jestem przekonany, że takie informacje właśnie mogą być dla każdego z nas niezwykle istotne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Własne biuro

Postprzez Kapka 25 paź 2022, o 17:04

Dużo ofert teraz jest na rynku jeśli chodzi o wirtualne biura, tylko trzeba się przez nie przebić i wybrać tą najlepszą. Wydaje mi się, że może zachęcić cie ta Wola-Office.pl - biura Wirtualne Warszawa Wola
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: Własne biuro

Postprzez Diodik 4 maja 2023, o 16:53

Gdyby ktoś z Was szukał wirtualnego adresu dla firmy w Warszawie to zapoznajcie się z ich ofertą - https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/artykuly.html . Firma posiada trzy lokalizacje w stolicy. Oferuje również kompleksowe zajęcie się korespondencją oraz korzystanie z sali spotkań, która przyda się na spotkania z klientami czy jakieś konferencje.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints