Zbiornik na deszczówkę

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Zbiornik na deszczówkę

Postprzez monikabert90 21 lis 2018, o 14:31

Witam serdecznie,
poszukuję własnie jakiegoś sprawdzonego producenta zbiorników betonowych, ponieważ jest mi potrzebny taki zbiornik na deszczówkę. W internecie trafiłam na firmę www.zbiornikibetonowe.net.pl, która, z tego co widziałam, ma spore doświadczenie na rynku w produkcji takich zbiorników, zapewnia też ich darmowy montaż i tani transport. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich oferty? U kogo Wy zamawialiście takie zbiorniki? Możecie polecić podobne firmy działające w Polsce?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zbiornik na deszczówkę

Postprzez jamnik 1 lis 2022, o 11:26

Póki co ja niestety jeszcze nie mam takiego zbiornika ale chcę powiedzieć, że mam za to u siebie studnię z której jestem bardzo zadowolony. Myślę, ze również bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć jak taką studnię zabezpieczyć przed mrozem. na pewno jak wejdziecie pod ten url to będziecie mogli na ten temat fajne porady przeczytać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Zbiornik na deszczówkę

Postprzez jamnik 26 sty 2023, o 18:29

Ogólnie gdy jeszcze jesteśmy w takiej tematyce to ja również chcę powiedzieć, że właśnie bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć jak bezpiecznie należy pobierać wodę ze studni. W każdym razie doskonale to wyjaśniono na stronie https://metrkwadrat.net/jak-bezpiecznie ... ze-studni/ więc zachęcam każdego do czytania takiego rodzaju poradników.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Zbiornik na deszczówkę

Postprzez mery1998 1 lut 2023, o 20:43

Ostatnio widziałam dobrą ofertę na zbiorniki magazynowe koniecznie sprawdźcie na stronę bo może tam znajdziecie to czego potrzebujecie. Ta firma oferuje mnóstwo dobrych rozwiązań i zbiorników z wysokiej jakości materiałów.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints