Szkoły Angielskiego

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Szkoły Angielskiego

Postprzez monikabert90 29 lis 2018, o 16:18

Witam,
jakie szkoły języków obcych, a dokładniej języka angielskiego, moglibyście polecić jeśli chodzi o Wielkopolskę? Dużo ostatnio słyszałam o takiej szkole Speak-Up. Czy ktoś z Was miał może z nią wcześniej styczność? Znalazłam ich ofertę kursów na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych i wydaje mi się ona całkiem atrakcyjna :) A Wy co sądzicie? Warto się zapisać na taki kurs? Cy rzeczywiście można dzięki niemu podnieść swój poziom językowy?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Szkoły Angielskiego

Postprzez pietruszka 30 lis 2018, o 23:35

a czy nie lepiej samemu poszukać opinii o tej szkole? Nikt raczej ci nie powie, ani nie podpowie czy ta szkoła jest dobra lub nie.
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: Szkoły Angielskiego

Postprzez mery1998 19 sty 2021, o 16:28

Teraz zajęcia odbywają się zdalnie czyli wszystko przed komputerem. W nauce pomocna będzie strona dyktanda.pl tutaj można poćwiczyć dodatkowo dyktanda i ortografię i wszystko oczywiście online. Bardzo fajna ciekawa i pomocna platforma. Zerknijcie i zapoznajcie się z nią.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Szkoły Angielskiego

Postprzez jamnik 14 mar 2022, o 18:57

Sam wybór szkoły językowej na pewno nie jest łatwy i ja zanim się na coś zdecydowałem to również zacząłem szukać. Teraz już wiem, ze kurs języka angielskiego w https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ jest na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś się nie może zdecydować to ja oczywiście tą szkołę językową polecam.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Szkoły Angielskiego

Postprzez jamnik 1 kwi 2022, o 12:04

Gdy jeszcze wspominamy o językach obcych to wydaje mi się, że również fajnie jest co nieco wiedzieć na temat związany z tłumaczeniami oraz korzystanie z usług biura tłumaczeń online. Jak dla mnie doskonale na ten temat napisano w https://tyibiznes.com.pl/2022/02/jak-dz ... en-online/ i wiem, że taka wiedza może być bardzo przydatna.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Szkoły Angielskiego

Postprzez mery1998 15 mar 2023, o 10:15

Miałam mieć ważny egzamin na studiach z języka angielskiego. Niby uczyłam się dość dobrze, ale jednak czułam, że potrzebuję dodatkowych lekcji. Znajoma poleciła mi korepetycje angielski poznań i od razu mi się spodobało. Mój Angielski teraz jest dużo lepszy, a i egzamin poszedł świetnie. Polecam ich serdecznie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints