Dobra pralka

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Dobra pralka

Postprzez inka2 23 gru 2018, o 18:52

Jaka według was będzie najlepsza pralka w dobrej cenie ? Tą moją ostatnio jeszcze się udało naprawić, ale pan monter powiedział że i tak czeka mnie kupno za jakiś czas.
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Dobra pralka

Postprzez jamnik 8 lip 2023, o 08:30

Wiem, że wybór odpowiedniej pralki przemysłowej to nie lada wyzwanie. Właśnie trafiłem na stronę https://gp-pralnia.pl/pralki-przemyslowe która oferuje wiele modeli, a także udziela cennych rad na temat tego, na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego urządzenia. Myślę, że to może być bardzo pomocne dla osób, które planują otworzyć własną pralnię.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Dobra pralka

Postprzez monikabert90 20 lip 2023, o 10:28

My również planujemy zakup nowej pralki do naszego mieszkania jeszcze w tym miesiącu. Jaki sklep agd poznań moglibyście nam polecić? Gdzie najlepiej się wybrać? Może ktoś z Was orientuje się, gdzie są teraz najlepsze wyprzedaże i promocje?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Dobra pralka

Postprzez Diodik 11 wrz 2023, o 21:42

Dobra pralka to taka, która jest wytrzymała - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadze ... a/1#oferta sprzęt agd występuje również w wersji profesjonalnej. To urządzenia, które dedykowane są dla biznesu, wszędzie tam gdzie wymagana jest ponad standardowa wytrzymałość. Pralki czy suszarki, występują w wielu dostępnych konfiguracjach, również tych ładowanych od góry.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints