Oprogramowanie dla firmy

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Oprogramowanie dla firmy

Postprzez monikabert90 28 mar 2019, o 13:17

Witajcie,
z jakiego oprogramowania korzystacie w Waszych firmach? Co najbardziej ułatwia Wam pracę? My całkiem niedawno wdrożyliśmy u nas nowoczesne systemu od firmy Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://www.primesoft.pl/ i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z elektronicznego obiegu dokumentów - naprawdę świetna sprawa :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Ania22 20 wrz 2019, o 11:13

Bardzo ciekawy temat. Pozwolę sobie odświeżyć wątek, ponieważ aktualnie szukamy jakiegoś dobrego programu rozpoznającego pismo ręczne. Nie ukrywam, że bardzo nam takowy ułatwi biurową pracę.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Berta23 20 wrz 2019, o 12:41

Wobec tego zajrzyjcie koniecznie na stronę tego oprogramowania rozpoznającego pismo. To się nazywa skaner ocr i jest coraz bardziej popularny w wielu branżach.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez muszka 19 lis 2021, o 11:08

Właśnie to jest największy na to dowód, jak wszystko jest oparte dzisiaj na komputeryzacji. Jak chcecie możecie nawet zajrzeć sobie tutaj http://www.flyweb.pl/5-powodow-dla-ktor ... are-house/ i poczytać o specjalistach ecommerce software house. Kiedy ich usługi się przydają? 8)
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez jamnik 3 sty 2022, o 20:09

Wiele na pewno jeszcze zależy od tego jakiego rodzaju to ma być oprogramowanie oraz czemu de facto ono ma służyć. Ja chciałbym od razu każdemu polecić już sprawdzony przeze mnie system WMS https://www.anegis.com/rozwiazania-it/system-wms które jest na pewno bardzo pomocne. Tym bardziej, jeśli chcemy być nadal konkurencyjni na rynku to musimy również pomyśleć o inwestycji właśnie w takie rozwiązania informatyczne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Inatka93 4 lip 2022, o 10:27

Właściwie to dziś podstawa, wiadomo, że nowoczesność narzuca nam jakieś tam problemy, no nie wiem, nowoczesne rozwiązania. Dlatego też należy pomyśleć o czymś takim jak praca w branży it , bo nie do końca rozumiem swoje własne przekonania. No i dlatego ja to doskonale rozumiem, jak wy o tym sporo kminicie.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Rafal12 29 gru 2022, o 13:32

There are basic prioritization techniques in agile that can be used to get and develop reliable and up-to-date software for your business. This technique allows you to determine the main privileges of programming, and this development company will help you constructively and correctly choose the best method of this technique to apply exactly for your product and get one of the best and most powerful software for your business.
Rafal12
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 21:11

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez mery1998 3 sty 2023, o 08:54

Moim zdaniem warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

biurko z regulacją wysokości
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez payok 23 mar 2023, o 10:48

No właśnie ja dopiero jestem w trakcie uczenia się obsługi dlatego chciałbym Was zapytać o różnego rodzaju kursy, które możecie polecić. Znalazłem coś takiego jak logo it - czy ktoś z naszych forumowiczów miał okazję w przeszłości korzystać? Jak wrażenia i przede wszystkim jak efekty?
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez muszka 26 lip 2023, o 15:46

A czy ktoś z was pracuje już na Microsoft 365 ? Czy wiecie jakie daje możliwości? Jak nie, to tutaj https://www.supremo.pl/microsoft-case-s ... rosoft-365 możecie poczytać sobie jak wpłyną na usprawnienie chociażby szpitala w czasach pandemi.. Myślę, że to świadczy naprawdę dobrze o takim systemie i, że warto na niego się zdecydować.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints