Modlin- bezpieczny parking?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez Natan81 17 gru 2019, o 13:11

Szukamy jakiegoś taniego, bezpiecznego parkingu nieopodal lotniska. Może moglibyście coś polecić?
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez Benia4 17 gru 2019, o 14:51

Myślę, że ciekawą opcją może być przejazd szybkim i bezpiecznym https://www.modlinbus.com/ i pozostawienie samochodu we własnym garażu.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez mery1998 11 sie 2020, o 17:03

Jeżeli szukasz parkingu koło lotniska to polecam parking Balice ten parking ma 250 miejsc parkingowych na utwardzonej nawierzchni. Dodatkowo całodobowy monitoring i ochrona co oznacza bezpieczny samochód na parkingu. Możecie zarezerwować miejsce już dzisiaj. Polecam serdeczne.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez Alfred3232 7 sie 2021, o 15:04

Etui blokujące sygnał Keyless to świetny sposób do ochronienia się przed kradzieżą samochodu. Możesz zabezpieczyć się dzięki tej małej rzeczy. Dlatego mogę polecić tą stronę szczególnie osobom które mają samochód na ulicy. Pamietaj że nie tylko drogie marki są narażone na kradzież ale również inne tańsze.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez jamnik 18 gru 2021, o 19:48

Jeśli chcemy korzystać z takich miejsc to ja również jestem zdania, że ważnym jest aby systemy zabezpieczeń Poznań był wdrożony w takich miejscach. Przecież każdemu z nas na pewno zależy na tym, aby czuć się bezpiecznie oraz w bezpiecznym miejscu pozostawić swoje mienie.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Modlin- bezpieczny parking?

Postprzez jamnik 1 lip 2023, o 10:03

Zarządzanie prywatnym parkingiem płatnym wymaga zrozumienia zasad oznakowania. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://znakidrogowe24.pl/pl/blog/22 i zapewnienie, że parking jest prawidłowo oznakowany, może pomóc uniknąć wielu problemów.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints