Dekoracje sali weselnej

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Dekoracje sali weselnej

Postprzez Bożena 21 sty 2020, o 09:38

Jak zapatrujecie się na dekorację sali weselnej ? Mnie ostatnio strasznie się podobają tego typu dekoracje światłem :)
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez Benia4 21 sty 2020, o 09:54

fajny pomysł :) tylko sala musi być chyba odpowiednio zacieniona
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez monikabert90 3 mar 2020, o 11:06

A skoro już mowa o ślubie i weselu, to skąd wzięliście pudełko ślubne na koperty? Kupiliście, czy może wykonaliście samodzielnie? Może macie jakieś zdjęcia i chcielibyście się pochwalić Waszymi pracami?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez kamerzysta 12 maja 2020, o 06:50

Jeśli wesele to musi tam pojawić się kamerzysta a jeśli kamerzysta to zdecydowanie najlepiej będzie jeśli pojawi się Kamerzysta Kraków gdyż każdy jego film ślubny jest świetny i ogląda się go z przyjemnością.
Super forum
kamerzysta
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2020, o 09:06
Lokalizacja: kamerzysta Kraków
Imię psa: Kamerzysta

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez Alfred3232 9 gru 2020, o 17:24

Jeśli posuzkujecie profesjonalnej oprawy muzycznej na wesele to ja moge wam jedynie [polecić dj na wesele śląsk. Mogą oni również grać na innych imprezach, więc fajna opcja na 18 albo studniówkę. Wedlug mnie jest to najlepsza firma z oprawą muzyczną. Macie bardzo szeroki wybór usług i na pewno będziecie zadowoleni.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez Inatka93 23 mar 2021, o 12:04

Moim zdaniem to tylko jeden z wielu problemów, z jakimi młoda para się spotyka. Często jest tak, że nie mamy wielu pomysłów, w tym także odnośnie właściwie tego, jak ma wyglądać nasze wesele, albo jaka muzyka ma być grana. A jeszcze piosenki na pierwszy taniec też sprawiają nam problem. Dlatego powiedzcie, czy macie na to jakieś patenty? Coś możecie poradzić, jakoś zasugerować?
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez mery1998 24 maja 2021, o 12:56

Niezależnie od tego gdzie organizujecie przyjęcie weselne czy to jakaś sala, restauracja czy plener wybierzcie jako atrakcję drink bar na wesele sprawdźcie sobie na oferty profesjonalnych barmanów porównajcie i zamawiajcie naprawdę warto.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez zdzichu12 14 lip 2021, o 11:07

Wybierając salę na wesele zawsze możemy skorzystać z takiej oferty, która zapewnia nam dekoracje. Czasami obsługa kompleksowo zajmuje się wszelkimi dekoracjami, łącznie z kwiatami na stołach. Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie. W każdym razie można i trzeba o to pytać. Swoje przyjęcie weselne urządzałam w https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez Alfred3232 7 sie 2021, o 15:02

Barman na wesele to bardzo dobry pomysł.. Ja byłam na kilku weselach gdzie obsługiwał barman i naprawdę mieli ciągłe zainteresowanie. Szczególnie mogę polecić firmę barman na wesele która ma w ofercie nie tylko barmana, ale również baristę, mają też w ofercie bar Lemoniadowy, jest to super opcja. Jeśli chcesz jakoś urozmaicić swoje wesele to będzie to super pomysł.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez muszka 20 wrz 2021, o 16:53

Przede wszystkim jak chcecie udekorować salę weselną, to będziecie potrzebować solidne materiały, elementy dekoracyjne. Związku z tym możecie przykładowo przyjrzeć się ofercie https://decoeco.com.pl/kategoria-produktu/sznurki/ , bo tutaj jest dostępny sznurek do makramy w najróżniejszych kolorach etc. Można tam kupić nawet gotowe dekoracje tego typu.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez klaudiuszd 24 wrz 2021, o 21:34

Świetnie się czyta tematy o przygotowaniach do wesela bo można zobaczyć jak każdy z nas ma inne podejście. Moim zdaniem to najważniejsze jest by w pierwszej fazie skupić się na znalezieniu odpowiedniej dla naszych potrzeb sali. Zastanówmy się w jakim mieście będzie optymalnie urządzić nasze wesele tak by goście trafili tam bez problemu. Podpowiem, że w tych większych zawsze możemy liczyć na wysoką jakość usług gdyż konkurencja na lokalnych rynkach jest duża. Ciekawie jest to przedstawione w tym poradniku - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/or ... -po-kroku/ Z pewnością każdy znajdzie w nim cenne informacje. Często możemy dzięki nim zaoszczędzić wiele niepotrzebnego stresu, a nawet pieniędzy.
klaudiuszd
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 10:49
Imię psa: Rambek
Rasa psa: Dog

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez zdzichu12 9 paź 2021, o 19:33

Myślę, że wybór odpowiedniego miejsca rozwiązuje wiele problemów. My wybraliśmy https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela . Dzięki temu kwestie wystroju sali nie były takie problematyczne. Sama w sobie jest piękna i elegancka. Tak więc zamówiliśmy jedynie żywe kwiaty i świece. To w zupełności wystarczyło.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Dekoracje sali weselnej

Postprzez Rafal12 8 gru 2022, o 13:18

Z kwiatów dostarczonych przez sklep wyslijkwiaty.com wyszła cudowna fotobudka na chrzciny naszej córeczki. Dziękujemy za profesjonalną obsługę!
Okazał się bardzo piękną ozdobą
Rafal12
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 21:11


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints