Aranżacja sypialni?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Aranżacja sypialni?

Postprzez Bożena 7 lut 2020, o 10:20

Czego Waszym zdaniem nie może braknąć w żadnej sypialni? Aktualnie jesteśmy na etapie remontu tego pomieszczenia i zastanawiamy się co ułatwiłoby nam codzienną egzystencję.
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez Benia4 7 lut 2020, o 11:26

Osobiście gdybym tylko miała miejsce, zaraz kupiłabym taką toaletkę do makijażu. bardzo ułatwiłaby mi codzienne ogarnianie się do pracy a poza tym czułabym się z takim mebelkiem jak jakaś królowa :)
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez monikabert90 29 lut 2020, o 13:38

Na pewno przyda się również w sypialni szafa na ubrania. Spory wybór szaf widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/473-szafy. Polecam się tam rozejrzeć, bo ceny były niewygórowane, a meble wyglądają na dobre jakościowo ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez Inatka93 19 maja 2021, o 16:43

Ogólnie zapominacie o tym, jak dużo rzeczy możecie sami zaprojektować. Przecież sprawy takie jak cegła w przedpokoju to nic takiego. Można iść do sklepu Ceglana Fantazja i kupić, a potem odpowiednio położyć. To nie jest aż takie znaczące. Moim zdaniem warto się na to odpowiednio zdecydować. Ale to jak tam chcecie, ja Was nie namawiam.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez mery1998 5 paź 2021, o 10:41

Polecam biuro które zajmuje się projektowanie mieszkań kraków oni tworzą funkcjonalne, niepowtarzalne i ponadczasowe wnętrza. To z nimi warto współpracować jeśli chcemy stworzyć dla siebie idealne wnętrze i wygodna do życia przestrzeń.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez zdzichu12 11 paź 2021, o 13:29

Niewątpliwie garderoby do sypialni, szafy lub inne formy przechowywania ubrań, to nieodłączny element każdej sypialni. To właśnie w tym pomieszczeniu potrzebujemy najwięcej miejsca na nasze bluzki, spodnie, koszule, bieliznę, kurtki, marynarki, sukienki i inne elementy ubioru. Niektórzy mają ten luksus, iż posiadają odrębne pomieszczenie na ubrania. Ja niestety nie i dlatego odpowiednią szafę zamówiłam w sklepie https://trend-home.pl/pl/menu/szafy-i-g ... y-400.html
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez spike 30 paź 2021, o 17:33

Jeśli malujesz, to może być farba flugger https://homeparktargowek.pl/sklepy/flugger-farby Można je kupić w wielu sklepów z asortymentem budowlanym.
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez jamnik 8 mar 2022, o 19:10

Poniekąd oprócz aranżacji sypialni ja również jestem zdania, że bardzo istotną sprawą jest to w czym sypiamy. W takiej sytuacji ja wiem także, że stylowe piżamy są niezwykle istotne i jak najbardziej warto jest się na poważnie zastanowić nad tym w czym śpimy. Jak dla mnie po prostu takie sprawy są bardzo ważne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Aranżacja sypialni?

Postprzez payok 31 sty 2023, o 14:43

Skoro szukacie fajnych pomysłów, to ja od siebie na pewno polecam Wam zerknąć na ofertę https://www.miastokobiet.pl/aranzacja-s ... tylu-noir/ wydaje mi się, że cena jak najbardziej idzie w parze z jakością. Pozdrawiam serdecznie.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints