Wyposażenie łazienek w siłowni

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Wyposażenie łazienek w siłowni

Postprzez Benia4 13 lut 2020, o 08:32

Jestem w trakcie spełniania mojego małego marzenia od lat - tworzenia własnego klubu fitness. Poszukuje miejsca (najlepiej jednego od wszystkiego), gdzie mogę kupić akcesoria do łazienki - od armatury, przez dozowniki mydła i suszarki po kosze na śmieci, haczyki na ubrania i podobne drobiazgi. Zależy mi aby wszystko było wysokiej jakości, ze stali nierdzewnej i najlepiej w przyzwoitej cenie. Jeżeli jest logiczna alternatywa dla stali nierdzewnej chętnie posłucham (byle nie biały plastik).
Zależy mi żeby wszystkie wymienione elementy były utrzymane w jednej konwencji. Z góry dziękuję i życzę miłego weekendu :)
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Wyposażenie łazienek w siłowni

Postprzez Natan81 13 lut 2020, o 12:11

Na początek przejrzyj sobie ofertę płytek stąd. Myślę, że jest to dokładnie to, czego potrzebujesz i poszukujesz. na stronie, którą podsyłam masz niezliczoną ilość propozycji co do kształtów, kolorów i wzorów.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Wyposażenie łazienek w siłowni

Postprzez monikabert90 27 lip 2020, o 13:07

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki sklep internetowy https://www.lazienkiabc.pl/ oferuje naprawdę ciekawy i godny uwagi asortyment. Znajdziecie tam wszystko, co w takiej łazience powinno się znaleźć :) Polecam więc rozejrzeć się w wolnej chwili, na pewno nie pożałujecie ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 548
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints