Wyposażenie biura?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Wyposażenie biura?

Postprzez Natan81 13 maja 2020, o 07:52

Znacie jakiś dobry sklep z meblami biurowymi?
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Wyposażenie biura?

Postprzez Berta23 13 maja 2020, o 10:47

Ja to nie tak dawno kupiłam świetne biurko narożne komputerowe tu. Ale widzę, że mają tam również inne ciekawe i funkcjonalne meble.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Wyposażenie biura?

Postprzez monikabert90 22 maja 2020, o 08:35

Na pewno w każdym biurze powinna się również znaleźć chociaż jedna duża tablica. Nam takie tablice służą do prowadzenia różnego rodzaju spotkań i zebrań. jedna wisi też przy wejściu, zamieszczane są na niej najważniejsze informacje na dany dzień/tydzień. Takie tablice można zamówić na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-magnetyczne-suchoscieralne-180x120, gdzie, jak sami widzicie, wcale dużo nie kosztują ;) tak więc polecam ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Wyposażenie biura?

Postprzez mery1998 16 lip 2022, o 06:28

Każde biuro to powinna być odpowiednio zorganizowana przestrzeń. Bardzo ważne jest mieć fotel biurowy wygodny dla kręgosłupa bo praca przy komputerze potrafi być męcząca. Ja kupiłam ergonomiczny fotel do domowego biura tak by dbać o kręgosłup nie tylko poprawiać wygodę i komfort pracy. Takie fotele są też przecież ładne eleganckie więc pomyślcie poszukacie ofert i zamawiajcie. Ja polecam
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Wyposażenie biura?

Postprzez zdzichu12 30 sty 2023, o 19:48

W ofercie sklepu internetowego https://kupkrzeslo.pl/krzesla-biurowe/c ... a-obrotowe znajdują się funkcjonalne krzesła obrotowe biurowe, które wpisują się w nowoczesne rozwiązania podnoszące komfort pracy za biurkiem. To idealne fotele obrotowe do wykorzystania w każdej firmie, biurze, banku, instytucji – wszędzie tam, gdzie pracownicy pracują przez kilka godzin w pozycji siedzącej. Warto w nie zainwestować, aby zadbać o kręgosłup – wyprofilowane oparcia świetnie dopasowują się do pleców, podłokietniki ułatwiają utrzymanie prawidłowej pozycji, a zagłówki pozwalają na komfortowe manewrowanie sprzętem.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Wyposażenie biura?

Postprzez agrus 31 lip 2023, o 11:12

Warto na pewno znaleźć miejsce, gdzie są dostępne szafy biurowe o różnych rozmiarach i konfiguracjach, które spełnią konkretne potrzeby biura i pracowników. Na rynku są bowiem dostępne szafy na dokumenty, szafy na akta czy też szafy na akcesoria. Na pewno warto na spokojnie rozejrzeć się na tej stronie https://www.kart-map.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints