Lampy do sypialni?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Lampy do sypialni?

Postprzez Farentek 29 maja 2020, o 08:32

Wiecie może czym się kierować wybierając lampy do sypialni? Wiem, że oświetlenie ma duży wpływ na zdrowy sen, ale czym się kierować przy zakupie?
Farentek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 12:20
Imię psa: Haluk
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Lampy do sypialni?

Postprzez Benia4 29 maja 2020, o 09:20

Ciekawy poradnik znalazłam nie tak dawno na https://wszystko-jasne.pl/poradniki-wne ... nspiracje/ . Zobacz sobie koniecznie na ich rady. Myślę, że na pewno Ci się przydadzą :)
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Lampy do sypialni?

Postprzez monikabert90 24 wrz 2021, o 08:35

A skoro już jesteśmy przy aranżacji sypialni, to co macie powieszone na ścianach? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/obrazy-na-szkle-do-sypialni bardzo fajne obrazy na szkle do sypialni. Jak Wam się podobają? Mi osobiście bardzo przypadły one do gustu :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Lampy do sypialni?

Postprzez muszka 28 wrz 2021, o 19:03

Moja siostra całkiem fajne lampy odkryła w sklepie Kolory Światła . Także to jest pewne już, że tam dokona zakupu. Z tego co wiem mają tam lampy praktycznie najróżniejszego pokroju, także na pewno coś przypadnie wam do gustu. Ważne jest to, że oferują oni naprawdę doskonałej jakości i takie, które będą efektywnie wyglądać.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: firma sprzątająca i 25 gości

paw prints