Usługi remontowe?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Usługi remontowe?

Postprzez Berta23 2 paź 2020, o 09:41

Zna ktoś z Was może jakąś godną uwagi firmę remontową z Krakowa?
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Usługi remontowe?

Postprzez Wojciech_Pe 2 paź 2020, o 14:51

Ja swego czasu patrzyłem na ofertę tapetowania u nich. Jednak ostatecznie zabraliśmy się ze szwagrem za to i ogarnęliśmy mieszkanie w 2 dni :) Ale jak coś- firma wydaje się całkiem ok :)
Wojciech_Pe
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 08:03
Imię psa: Zorro
Rasa psa: Husky

Re: Usługi remontowe?

Postprzez Inatka93 15 kwi 2021, o 12:43

Ważne jest to, żeby jednak poszukać kogoś, kto nam w razie co mieszkanie wyremontuje. Ja to popieram, chociaż też chciałabym powiedzieć, że takie https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/a ... -mieszkan/ usługi mogą się przydać. Zapieczony zamek, albo złamany klucz w nim - to zadanie dla nich. Na pewno odpowiednio Wam pomogą.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Usługi remontowe?

Postprzez mery1998 16 kwi 2021, o 10:43

Szukam sprawdzonej ekipy w Rzeszowie, ktoś może kogoś polecić?


anaboliki
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Usługi remontowe?

Postprzez monikabert90 20 kwi 2021, o 12:58

A jakie cechy powinna mieć Waszym zdaniem dobra firma remontowo budowlana? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej właśnie firmy do remontu własnego domu? Czy ktoś z Was miał może okazję korzystać z usług firmy Bautom z Koszalina w tym zakresie? I jak wrażenia? Byliście zadowoleni ze współpracy? Czy jest to Waszym zdaniem firma godna polecenia?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Usługi remontowe?

Postprzez muszka 31 maja 2021, o 10:45

Na pewno warto byłoby też zaczerpnąć nieco inspiracji, skoro planuje remont swojego mieszkania... Jak nie wiecie przykładowo, jak fajnie można byłoby zaaranżować sobie przykładowo balkon, to tutaj https://cover-it.pl/blog/news/jak-urzad ... inspiracje znajdziecie w tym kierunku cenne porady.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Usługi remontowe?

Postprzez notka 29 cze 2021, o 20:08

My jeszcze zanim zaczęliśmy remont w domu, to zgłosiliśmy się do firmy: DDD usługi. Niestety, ale okazało się że w zakupionym przez nas domu zasiedliły się szczury, których nie mogliśmy się pozbyć na wlasną rękę. A uwierzcie, że próbowaliśmy dosłownie wszystkiego. Na całe szczęście, ekipa o której wcześniej wspominałam - przyjechała szybko i raz dwa zażegnała problem.
notka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 4 mar 2021, o 09:10
Imię psa: Koda

Re: Usługi remontowe?

Postprzez muszka 5 lip 2021, o 13:20

Zanim zaczniecie remontować swój dom/mieszkanie to warto też zaczerpnąć sobie nieco inspiracji... Tutaj https://sklepmo.pl/7-sposobow-na-plytki ... 45651.html macie bardzo fajny przykładowo artykuł, który opisuje co warto zastosować w kuchni między szafkami - w sensie, jakie płytki?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Usługi remontowe?

Postprzez kalkler 7 lip 2021, o 10:15

Jeśli myślicie nad tym jaka żywica epoksydowa w garażu będzie odpowiednia, to jak najbardziej ta https://podlogi24.net/sika-zywica-do-ga ... _7519.html Posiadam ją już sporo czasu i jest naprawdę super, nic z nią się nie dzieje, podłoga jest non stop jak nowa.
kalkler
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 lis 2020, o 13:17

Re: Usługi remontowe?

Postprzez Alfred3232 13 lip 2021, o 18:03

Bardzo ładnie zaprojektowane mieszkania szczególnie polecam firmę bliskiepiaseczno.com która oferuje mieszkania w świetnych okolicach i cenach. Mają w ofercie niespotykane mieszkania które są położone na dwóch piętrach . A może chcecie zainwestować w mieszkanie albo kupić je dla siebie lub swojej rodziny ? Firma również służy pomocną radą gdzie najlepiej wziąć kredyt, który będzie najlepszy dla nas. Polecam bo ta firma wie jak dekorować mieszkania i mają najlepszych
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Usługi remontowe?

Postprzez muszka 20 lip 2021, o 10:51

Dobra - już wiem z jakich usług skorzystać itd. Ale co z materiałami? Gdzie kupować przykładowo panele winylowe i tego typu rzeczy? Ja znalazłam ostatnio na stronie http://sagar.com.pl/ ciekawe propozycje i zastanawiam się czy u nich nie dokonać zakupu? Czy macie jakieś doświadczenie z nimi?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Usługi remontowe?

Postprzez inka2 27 lip 2021, o 09:45

świetna rzecz z którą ostatnio miałam do czynienia to obórka laserowa https://ciecielaser.pl/wycinanie-lasero ... i-profili/ . Nowość na naszym rynku dlatego chciałam zobaczyć jakie będą tego efekty. Nie zawiodłam się mogę szczerze polecić gdyż przy budowie domu niektóre elementy były tak trudne do zrobienia że gdyby nie ich sprzęt stanęłaby budowa w miejscu
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15

Re: Usługi remontowe?

Postprzez rogo 28 lip 2021, o 09:28

Gdyby ktoś w Trójmieście szukał ślusarza to mogę polecić fachowca z najlepszeotwieranie. Pomagał mi ostatnio dostać się do mieszkania jak zgubiłem klucze, pomimo wieczorne godziny gość zjawił się szybko i sprawnie otworzył drzwi i wymienił zamek.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Re: Usługi remontowe?

Postprzez Alfred3232 10 sie 2021, o 16:57

Warto zainwestować w usługi aranżacji i projektowania wnętrz. Oferta projektowanie wnętrz domów ma wiele zalet, Pani architekt ma na swoim koncie bardzo dużo realizacji, uważam że jej doświadczenie może bardzo pomóc w wykończeniu nie tylko biura ale również domu czy mieszkania.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Usługi remontowe?

Postprzez mery1998 14 gru 2021, o 17:59

Na portalu Wynajemogrodzeń macie możliwość wynająć ogrodzenia tymczasowe w całej Polsce w bardzo rozsądnych cenach. W ich ofercie znajdziecie Państwo panele pełne, ażurowe oraz barierki ochronne.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Następna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints