Przyjazne przedszkole

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Przyjazne przedszkole

Postprzez Farentek 29 paź 2020, o 11:03

Hej, wiem, że do kolejnego roku szkolnego jeszcze dużo czasu, ale wolę zacząć szukać już teraz. Znajomi polecili mi to przedszkole przy Mogilanach. Słyszeliście kiedyś o nim? Warto tam puścić dzieci? Najbardziej zależy mi na przyjaznej atmosferze i ciekawych zajęciach.
Farentek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 12:20
Imię psa: Haluk
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Przyjazne przedszkole

Postprzez monikabert90 5 lis 2020, o 12:05

Moim zdaniem w przedszkolu powinny się również jakieś kolorowe dekoracje, na przykład podwieszane przy suficie rozety Sklep internetowy Happenings.pl oferuje całkiem spory wybór takich artykułów dekoracyjnych, więc jeśli tylko macie chwilę wolnego czasu, polecam się tam rozejrzeć ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 546
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Przyjazne przedszkole

Postprzez lovemyshihtzu 2 kwi 2021, o 09:16

Poszukaj grupy dla rodziców z tego przedszkola - myślę, że taka istnieje w mediach społecznościowych. To najprostszy sposób na znalezienie wiarygodnych opinii. Ja polecam udać się na dzień otwarty, o ile tylko dana placówka będzie go organizować. Oczywiście na taką wizytę zabiera się dziecko :) Dużą rolę odgrywa wyposażenie, więc zwracałam na to baczną uwagę.

Zapisując moją pociechę do żłobka odwiedziłam aż trzy obiekty. Ten, który wybrałam posiadał nowoczesne wyposażenie m.in. maty edukacyjne, bujaczki, huśtawki, a także wiele więcej. Przedszkole może być wspaniałe, ale czasami to za mało... Warto zawczasu zapoznać się z wpisem https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/dzieck ... zkola.html - pierwsze próby nigdy nie są łatwe :roll:
lovemyshihtzu
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 gru 2020, o 14:13
Imię psa: Burger
Rasa psa: Shih Tzu

Re: Przyjazne przedszkole

Postprzez zdzichu12 3 cze 2022, o 07:57

Polecam poczytać o założeniach i filozofii placówek https://www.wioski.co . Wioski są różne, jak różne są potrzeby lokalnych społeczności, w których powstają. Łączy je duża uważność na potrzeby emocjonalne i fizyczne dziecka, szanowanie granic i świadome dbanie o jego rozwój w trakcie zabawy. Ich celem jest by wszystkie dzieci miały dostęp do środowiska edukacyjnego opartego na zabawie i relacjach; przestrzeni, gdzie ich cudowne pomysły oraz człowieczeństwo będzie celebrowane, po to, by stworzyć jak najlepsze możliwości ich rozwoju społecznego, fizycznego i poznawczego.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints