Zima a mycie samochodu?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Zima a mycie samochodu?

Postprzez Ania22 21 gru 2020, o 10:49

Powiedzcie czy warto? Bo kuzyn ostatnio mi mówił, że najlepiej to poczekać z tym do wiosny.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zima a mycie samochodu?

Postprzez Berta23 21 gru 2020, o 15:18

Zapewne kuzyn miał na myśli generalne porządki- sprzątanie auta po zimie. Ale zimą również należy (nawet tym bardziej) o auto dbać. Zobacz sobie na ten artykuł- masz tam dokładnie opisane o czym warto pamiętać. Pozdrawiam.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Zima a mycie samochodu?

Postprzez mery1998 30 sty 2022, o 12:11

Jeśli chcecie zadbać o swój samochód to wybierzcie się do https://majcher-team.pl/zmiana-koloru-auta.html ta firma oferuje między innymi naklejanie foli na samochody a także nakładanie powłok ceramicznych, które służą ochronie lakieru. Także jeśli chcecie zmienić kolor auta lub zadbać o lakier to zgłoście się koniecznie do nich.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Zima a mycie samochodu?

Postprzez jamnik 14 sie 2022, o 16:41

Niestety nad tym się jakoś nie zastanawiałem, ale ja zazwyczaj zimą takich czynności nie robię. W sumie całkiem niedawno przypomniałem sobie, że budowa autostrady S-7 skończyła się już kilka lat temu. Tym bardziej dla mnie jest to coś ważnego, gdyż ja bardzo często korzystam z tej drogi.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints