Drzwi zewnętrzne

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Drzwi zewnętrzne

Postprzez mery1998 2 sie 2021, o 16:18

Drzwi wejściowe powinny być dopracowane w każdym detalu, a także idealnie dopasowane do stylu domu i barw elewacji. Polecam Wam drzwi zewnętrzne zielona góra , mają na tyle wielki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadają ponad 200 dostępnych kolorów oraz kilkadziesiąt oklein.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Drzwi zewnętrzne

Postprzez Inatka93 9 mar 2022, o 05:05

Wybór właściwych drzwi wcale nie jest łatwą sprawą i ja to doskonale rozumiem, niemniej jednak uważam, że każdy ma prawo wybierać to, na co ma ogólnie ochotę. Rozumiem również problem wyboru klamek, ale z tym to akurat rozprawi się sklep PlusProjekt24. Tamtejsza klamka warna jest jedną z najlepszych opcji ogólnie.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Drzwi zewnętrzne

Postprzez jamnik 24 sie 2022, o 20:03

Oczywiście sam wybór tych właściwych drzwi czy to wewnętrznych czy zewnętrznych jest raczej decyzją podejmowaną raz na kilka lat. Jak dla mnie także bardzo ogromne znaczenie mają również i klamki. Zachęcam na pewno każdego żeby zapoznał się z wpisem https://setpin.pl/blog/jak-wybrac-odpow ... -do-drzwi/ w którym bardzo ciekawie napisano jak wybrać odpowiednią klamkę elektroniczną do drzwi.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Drzwi zewnętrzne

Postprzez monikabert90 1 wrz 2023, o 11:48

A ja właśnie szukam informacji na temat tego, jak zamontować drzwi. Jakie narzędzia i materiały będą do tego potrzebne? Chcieliśmy zamówić fachowców, jednak stwierdziliśmy, że poradzimy sobie z tym samodzielnie. Może moglibyście nam coś podpowiedzieć?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints