Certyfikat z angielskiego

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Certyfikat z angielskiego

Postprzez monikabert90 29 wrz 2021, o 14:47

Witajcie,
czy warto Waszym zdaniem postarać się o certyfikat z języka angielskiego? Czy może się on przydać, na przykład przy poszukiwaniu pracy? I kiedy jeszcze? Czy ktoś z Was taki posiada? Podobno profesjonalny kurs języka angielskiego z certyfikatem organizuje na przykład szkoła językowa Ling Team. Czy są tutaj jakieś osoby, które miały już z nią do czynienia?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 546
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Certyfikat z angielskiego

Postprzez jamnik 26 sty 2022, o 17:24

Kiedy faktycznie znamy dany język obcy w takim stopniu to myślę, że posiadanie takiego certyfikatu jest czymś niezwykle ważnym. Jestem także zdania, że kliknij tutaj jeśli chcesz wiedzieć komu najlepiej zleca się tłumaczenia języka hiszpańskiego. ja już nie jeden raz miałem okazję skorzystać z ich usług.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Certyfikat z angielskiego

Postprzez jamnik 6 gru 2022, o 18:30

Gdy jeszcze chodzi o samą naukę języka angielskiego to ja również jestem zdania, ze bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć jak najwięcej gdzie oraz jak się go uczyć. Ja bardzo chętnie zaglądam po materiały do https://www.angielskibezbarier.pl/materialy/ gdyż zdaje sobie sprawę z tego jak istotną kwestią to jest.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Certyfikat z angielskiego

Postprzez mery1998 1 gru 2023, o 09:57

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie rozwiązań z zakresu edukacji dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://www.eisystem.pl/15-druk-3d .
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

paw prints