Perfect - okna oraz drzwi

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez mery1998 3 lis 2021, o 11:52

W moim przypadku zamówiłem drzwi szklane bydgoszcz oraz okna oferty firmy Perfect. Moim zdaniem oferują oni najwyższą jakość w naprawde rozsądnej cenie, a obsługa jest naprawde miła. Co Wy o tym sądzicie?
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez Inatka93 4 lut 2022, o 10:44

Niestety, ale nie znam tej firmy, dlatego nie będę w stanie pomóc. Wydaje mi się jednak, że warto pomyśleć o czymś takim ogólnie, jak na przykład drzwi zewnętrzne Rzeszów od Plus Projekt. Firma jest znana w całej Polsce i śmiało możecie z nimi rozmawiać. Są idealnymi kontrahentami, na pewno Wam się sprawdzi to, co zaoferują.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez Wojciech_Pe 20 lip 2022, o 06:58

Nie znam tej firmy, ale ich oferta faktycznie wygląda ciekawie :)
Wojciech_Pe
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 08:03
Imię psa: Zorro
Rasa psa: Husky

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez Farentek 20 lip 2022, o 06:59

To ja zapytam jeszcze co do okien: Znacie może jakąś dobrą firmę montującą rolety w Warszawie?
Farentek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 12:20
Imię psa: Haluk
Rasa psa: mieszaniec

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez Berta23 20 lip 2022, o 07:08

Sprawdź koniecznie Plisy Okienne. Przyznam, że przypadkiem trafiłam na nich dzięki artykułowi https://plisyokienne.pl/poradnik/karnis ... ry-wybrac/ . Wydają się rzetelni, solidni i terminowi.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez jamnik 28 lip 2022, o 19:19

W sumie ja także jestem wielkim fanem posiadania rolet i jak dobrze kojarzę to mam swoje już do kilku dobrych lat. W każdym razie staram się również jak najwięcej o nich dowiedzieć. Jakiś czas temu natrafiłem na bardzo interesujący wpis https://familyrollo.pl/blog/jak-zapobie ... moca-rolet gdzie fajnie opisano to jak możemy zapobiec utracie ciepła w domu właśnie przy pomocy rolet. Myślę, że takie kwestie są niezwykle ważne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez muszka 20 mar 2023, o 17:28

Wiecie, jak chodzi o takie aspekty, jak solidne okna, drzwi, to tutaj warto wyróżnić firmę europlast . Tam możecie zamówić takie produkty do swojego domu, jakie naprawdę potrzebujecie. Takie, które są solidnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. A dwa są również możecie tam zamówić w dowolnym kształcie, wielkości.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez monikabert90 25 mar 2023, o 12:59

A czy kiedykolwiek odnawialiście okna w Waszym domu? Jeśli tak, to jakich farb do tego użyliście? Czy farby na drewno marki Altax dobrze się tutaj sprawdzą? Pytam, ponieważ chcielibyśmy tej wiosny przeprowadzić z mężem taką renowację, żeby nasze okna znowu wyglądały jak nowe :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez jamnik 15 kwi 2023, o 10:30

Jeżeli nadal jesteśmy w takim temacie to ja chcę powiedzieć, że bardzo istotną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć jak dobrać kolor drzwi do naszych wnętrz. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry materiał https://swiatpaneli.rzeszow.pl/jak-dobr ... do-wnetrza i ja jestem zdania, że świetnie tam o tym wspomniano.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Perfect - okna oraz drzwi

Postprzez payok 12 maja 2023, o 07:32

Wiele jest ciekawych ofert jak np. http://abcdrzwi.pl/okna-plastikowe-pcv-krakow/ jeżeli chcecie dobrej jakości drzwi i okna do swojego mieszkania, to zachęcam do sprawdzania. Cena idzie w parze z jakością i jest dobra wysylka.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints
cron