Uprawnienia budowlane

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Uprawnienia budowlane

Postprzez mery1998 17 lis 2021, o 07:40

Przystępując do egzaminu na uprawnienia budowlane, warto korzystać z materiałów które pomogą Wam się przygotować. Polecam Wam uprawnienia budowlane , na stronie znajdziecie przykładowe pytania które mogą pojawić się na właściwym egzaminie. Dostępne są również materiały do nauki.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Uprawnienia budowlane

Postprzez Diodik 16 sty 2022, o 19:55

Ja tutaj https://sbm-szkolenia.pl/jak-zdobyc-upr ... budowlane/ czytam o tym jak zdobyć uprawnienia budowlane. Jestem w temacie, bo pracuję w budowlance już z 3 lata, ale chciałabym zdobyć konkretne uprawnienia dające mi konkretne możliwości. Czy ktoś z Was ma takie uprawnienia? Jak je zdobyliście?
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Re: Uprawnienia budowlane

Postprzez jamnik 23 mar 2022, o 11:59

Faktycznie takie rzeczy mogą się niektórym osobom przydać, ale jeśli chodzi o mnie to ja także bardzo chętnie czytam o działkach. Nawet niedawno natrafiłem na doskonały wpis https://geoo.pl/blog/jak-przeksztalcic- ... budowlana/ i już dziś wiem jak wygląda sprawa z przekształceniem działki rolnej na budowlaną.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Uprawnienia budowlane

Postprzez muszka 3 mar 2023, o 13:53

No dobrze, a skoro ma być budowa, to jak się wyposażacie dla tego wszystkiego? Mi się na przykład spodobał jeden sklep z akcesoriami na dach , ale nie mam pojęcia, czy warto w to iść. Czekam na propozycje i podpowiedzi, bo jednak w tym temacie mam kompletny dylemat. Na co możecie mnie nakierować?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints
cron