Zabawki dla dzieci

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Zabawki dla dzieci

Postprzez mery1998 28 gru 2021, o 21:36

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić sklep, z którego sam wielokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty z zabawkami dla dzieci, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie np. maty edukacyjne dla dziewczynki .
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez agrus 19 kwi 2022, o 18:50

A tutaj https://www.emanta.pl/samochod-zdalnie- ... latka.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Między innymi znajdziecie tam samochód zdalnie sterowany dla 3 latka. Zastanówcie się koniecznie nad tego typu rozwiązaniem. Być może okaże się strzałem w 10!
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez inka2 19 maja 2022, o 14:20

Szukacie klocków lego ? To polecam sprawdzić https://www.bee.pl/6147-klocki-lego-spe ... dla-dzieci bo mają najwięksi wybór jaki widziałam zestawów lego. Regularnie sprawdza co nowego pojawia się na stornie gdyż jak wejdzie promocjo to można sporo pieniędzy zaoszczędzić na takich zestawach
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez Inatka93 6 wrz 2022, o 00:02

Owszem, można się z dziećmi w różne sprawy bawić, ale jeśli mam szczerze powiedzieć, to ja lubię spędzać czas całą rodziną. No i widzicie, mimo wszystko można tak zbierać miłe wspomnienia. I dla mnie na przykład kocyk piknikowy i kawałek zieleni, jakaś piłka - to najlepsze, co możesz dać dziecku. Bez udziwnień i plastiku.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez monikabert90 11 lis 2022, o 16:40

A jakie zabawki planujecie kupić Waszym pociechom z okazji zbliżających się Mikołajek? Czy macie już coś upatrzonego? Jeśli jeszcze nie, to polecam odwiedzić internetowy sklep z zabawkami Foka Stara. Mają tam naprawdę bardzo szeroki wybór zabawek dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Ceny są konkurencyjne, a dodatkowo, przy zamówieniach za minimum 99 złotych, nic nie trzeba płacić za przesyłkę :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez jamnik 19 lut 2023, o 12:53

Oczywiście takie rzeczy jak zabawki dla dzieci są bardzo ważne i ja jeszcze jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć gdzie kupować zabawki edukacyjne dla naszych maluchów. Od siebie chcę wam polecić bardzo ciekawe miejsce https://ewerro.pl/ gdzie z całą pewnością znajdziecie kolorowanki czy gry edukacyjne właśnie dla dzieciaków.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

paw prints