Finansowanie środków trwałych

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Finansowanie środków trwałych

Postprzez mery1998 22 kwi 2022, o 09:30

Chciałbym Wam polecić stronę https://alpinaleasing.pl , na której znajdziecie ofertę niezależnych brokerów, którzy specjalizują się w finansowaniu środków trwałych poprzez leasing, kredyt lub pożyczkę. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez Inatka93 4 maja 2022, o 14:32

Oczywiście, że trzeba inwestować, ale moim zdaniem nie jest tak łatwo, jeśli sprawdzimy różnego rodzaju kwestie. Na pewno rodzaje dywersyfikacji ryzyka inwestycyjnego powinniśmy znać. Nie wiadomo, czy dobrze zainwestujemy. a ocena ryzyka przy najmniej odrzuci najgorsze rozwiązania, najgorsze opcje. Co wy na to?
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez spike 22 maja 2022, o 19:12

Możesz finansować przez kredyt, bo są różne kredyty dla firm np. na zakup samochodu firmowego https://strefa.biz/biznes/kredyt-samochodowy-dla-firmy/
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez jamnik 14 sie 2022, o 11:08

Same kwestie finansowe są czasami bardzo skomplikowane i ja również jestem zdania, że na pewno dobrze jest wiedzieć jakie są cechy dobrego doradztwa w tym zakresie. Jak dla mnie doskonale na ten temat napisano w https://prawoprosto.pl/cechy-dobrego-doradztwa/ i właśnie dlatego ja również nad tymi kwestiami się teraz zastanawiam.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez agrus 26 lis 2022, o 22:14

Na pewno ciekawym rozwiązanie jest finansowanie firm z PayTel. Poczytajcie sobie koniecznie o takiej opcji. Bez zbędnych formalności, problemów i wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się online. Akceptuje się umowę za pomocną sms. Jest to dobre i przede wszystkim szybkie rozwiązanie, aby zdobyć odpowiednie środki dla swojej firmy. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez ejmi 5 gru 2022, o 14:33

Coraz popularniejszym rozwiazaniem jest faktoring firmy ktory pozwala uwolnic srodki z faktur terminowych i wykorzystac je do finansowania przedsiebiorstwa :)
ejmi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 paź 2018, o 12:26
Imię psa: Kaja
Rasa psa: Chow Chow

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez jamnik 30 maja 2023, o 16:26

Kwestia odliczania VAT z faktury zagranicznej jest złożona, ale istnieje wiele zasobów, które mogą pomóc. Znalazłem doskonały artykuł na stronie https://www.dziennikprawny.pl/pl/a/jak- ... granicznej, który wyjaśnia ten proces krok po kroku. To bardzo przydatna lektura dla każdego, kto prowadzi międzynarodową działalność gospodarczą.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Finansowanie środków trwałych

Postprzez muszka 31 sty 2024, o 22:17

faktoring pełny To mnie zainteresował faktoring pełny Transcash i chyba na nich postawię, ponieważ oferują wysokie limity finansowania, zapewniają też ochronę na wypadek niewypłacalności. Myślę, że są godni zaufania, natomiast prowadzenie faktur u nich może być dużo wygodniejsze.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

paw prints
cron