Czym odgrodzić parking od trawnika

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Czym odgrodzić parking od trawnika

Postprzez igloma 11 maja 2022, o 09:22

Niestety ale mamy spory problem z kierowcami, którzy przed blokiem robią sobie skrót i z parkingu jeżdżą na drogę przez trawnik. Co robić?
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Czym odgrodzić parking od trawnika

Postprzez mistle 11 maja 2022, o 10:57

Pierwszym wyborem jest zwykle oznaczenie. Podejrzewam jednak, żę w tym przypadku odpowiedni znak nic nie zdziałał?

Jeśli tak, polecam zastosować bariery u12a .Barierki takie nie są drogie, a są czesto stosowane w miejscach takich jak obrzeża trawnik, dróg czy parkingów. Stanowią fizyczną barerierę, której raczej żaden samochód nie będzie chciał pokonać.
Dałam Ci tutaj namiar na producenta, tak więc mozesz liczyć w firmie na dobre ceny:
Obrazek
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Czym odgrodzić parking od trawnika

Postprzez mery1998 19 wrz 2022, o 21:19

Jeżeli szukacie oferty sprawdzonej hurtowni samochodowej, to co powiecie na ofertę sklepu internetowego, w którym znajdziecie m.in. żarówka h7 w naprawdę atrakcyjnej cenie. Czy są tutaj osoby, które również korzystały z oferty tego sklepu internetowego?
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Czym odgrodzić parking od trawnika

Postprzez jamnik 24 lis 2022, o 18:52

Oczywiście jeżeli mamy do tego prawo to ja jestem zdania, że takie rozwiązania oczywiście mogą być bardzo fajną opcją. Od razu chcę wam wszystkim polecić bardzo ciekawe znaki drogowe ostrzegawcze https://znakidrogowe24.pl/znaki_drogowe_ostrzegawcze gdyż może również i one w niektórych momentach będą potrzebne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Czym odgrodzić parking od trawnika

Postprzez jamnik 29 sty 2023, o 12:47

Kiedy jeszcze chodzi o takie kwestie to ja również jestem zdania, że właśnie bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak wykonać obrzeża trawnika pod robota koszącego. Ja jestem zdania, że o takich sprawach bardzo dobrze napisano w https://www.podlane.pl/blog/jak-wykonac ... -kosiarke/ i właśnie dlatego każdemu z was polecam ten wpis.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 716
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints