Szkolenia z montażu fotowoltaiki?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Szkolenia z montażu fotowoltaiki?

Postprzez Berta23 6 cze 2022, o 10:41

Zastanawiam się czy nie podrzucić oferty na takie szkolenie kuzynowi- elektrykowi. jak sądzicie? Warto? Chodzi o https://www.fotowoltaika.edu.pl/ . Mówił mi ostatnio, że planuje rozwój i chce być na rynku bardziej konkurencyjny, więc od razu to wpadło mi do głowy.
Berta23
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 190
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 17:17
Rasa psa: owczarek podhalański

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Szkolenia z montażu fotowoltaiki?

Postprzez mery1998 25 wrz 2022, o 14:01

A czy ktoś z was ma w swoim domu magazyn energii który współpracuje z każdym rodzajem elektrowni słonecznej? Ciekawi mnie to czy to jest warte czy opłacalne. Chciałabym zainwestować w takie instalacje do domu które mi się naprawdę realnie zwrócą. Coś powiecie na ten temat?
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Szkolenia z montażu fotowoltaiki?

Postprzez mery1998 13 paź 2022, o 18:01

Doświadczeni ludzie jeśli chodzi o montaż fotowoltaiki pracują w Fotowoltaika Piaseczno Oni mają też sklep w którym znajdziecie mnóstwo produktów wysokiej jakości od najlepszych producentów. warto sprawdzić na ich stronę na całą ich ofertę.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Szkolenia z montażu fotowoltaiki?

Postprzez payok 31 sty 2023, o 07:15

No właśnie gdzieś u nas na forum znalazłem ofertę producenta https://www.vis-nova.eu/moduly-hybrydowe-pvt i szczerze mówiąc, to mocno się zastanawiam nad jej skorzystaniem. Czy wydaje się Wam, że cenowo i jakościowo prezentuje to się dobrze? Szukam jak najlepszego rozwiązania, więc fajnie jak dacie kilka porad i wskazówek.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints