Narożnik ze skóry do mieszkania

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Narożnik ze skóry do mieszkania

Postprzez igloma 20 lip 2022, o 11:20

Witam piszę z zapytaniem czy narożnik skóra przy małych dzieciach to dobry pomysł? Domyślam się, że czyszczenie to pikuś ale jak zachowuje się po dłuższym czasie taka skóra dziękuję za odpowiedzi.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Narożnik ze skóry do mieszkania

Postprzez mistle 20 lip 2022, o 11:55

Moje sofy mają już 14 lat trochę się odbarwiło miejscami i na oparciach kilka pęknięć ale 14 lat ! Przy psach kotach nie tylko dzieciach - ale skóra nie ekoskóra . Musisz się sam zastanowić nad tym czy będzie to dobre rozwiązanie ;)

Jeśli szukasz dla siebie sklepu do zamówienia mebli, polecam meble arkadius - kupisz tam tanie narożniki prosto od producenta - na stronie mozesz zapoznać się z asortymentem,

W sklepie mają meble wykonane ze skóry i z materiału. Na miejscu powinni Ci doradzić optymalne rozwiązanie.
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Narożnik ze skóry do mieszkania

Postprzez Ania22 25 paź 2022, o 09:11

hej, skoro właśnie urządzasz salon, rzuć koniecznie okiem na artykuł https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... eglad.html . Myślę, że znajdziesz tam sporo ciekawych podpowiedzi i pomysłów jak umeblować to pomieszczenie.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Re: Narożnik ze skóry do mieszkania

Postprzez ejmi 3 sty 2023, o 17:48

ladne narozniki ma w ofercie producent Gala Collezione meble - tworza unikatowe, stylowe meble, trwale i solidne :)
ejmi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 28
Dołączył(a): 9 paź 2018, o 12:26
Imię psa: Kaja
Rasa psa: Chow Chow

Re: Narożnik ze skóry do mieszkania

Postprzez payok 20 maja 2023, o 08:41

Wydaje mi się, że narożnik jest takim meblem, który powinien być porządny, dlatego mogę polecić Wam sklep https://zona-design.pl/ w którym ja robiłem tego rodzaju zamówienie. W ich ofercie jak dobrze przejrzycie znajdziecie zarówno sofy jak i narożniki dostosowane do różnego rodzaju styli. Klasyczne, nowoczesne i wiele innych, a wszystko w dobrych cenach. Meble od nich są również bardzo porządnie wykonane.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 54 gości

paw prints