Projektant wnętrz z Krakowa

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Projektant wnętrz z Krakowa

Postprzez mistle 26 lip 2022, o 06:08

Projektant wnętrz. Ile taka przyjemność kosztuje? Warto?korzystał ktoś?
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Projektant wnętrz z Krakowa

Postprzez igloma 26 lip 2022, o 06:56

My korzystaliśmy. Usługa obejmowała:
-projekt budżetu - przeliczenie dostępnych finansów i podział na poszczególne pomieszczenia, wynagrodzenie dla wykonawcy oraz za projekt.
-wstępny kosztorys - podział finansów ogólnych z poszczególnych pomieszczeń na bardziej szczegółowe w każdym pomieszczeniu.
-prowadzenie kosztorysu przez cały tok projektu - klient wie i widzi cały czas co jest w kosztorysie.
-prowadzenie projektu zaczynając od: plansze wrażeniowe -> koncepcja 3d + kolorystyka -> szczegółowy model 3d ze wszystkimi produktami z kosztorysu.
-wizualizacje (najpierw koncepcyjne, później ostateczne).
-dokumentacja techniczna.
-wykonanie zamówień produktów z kosztorysu (z uwzględnieniem spadów np. przy płytkach czy panelach).
-projekt mebli pod wymiar z podziałem na szuflady/szafki/półki i podaniem propozycji systemów (typu blum/peka etc).
-wprowadzenie wykonawców (wykończeniowiec, stolarz).

Od siebie mogę polecić również to projektowanie wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/projekty-wnetrz/ Właśnie z tych usług korzystaliśmy.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Re: Projektant wnętrz z Krakowa

Postprzez jamnik 2 sie 2022, o 11:53

Akurat ja moje wnętrza samodzielnie urządzałem i jestem przekonany, że bardzo ważną sprawą jest również to aby posiadać fajne dywany w naszych wnętrzach. Mi spodobało się także to co napisano w https://lublininfo.pl/2022/07/jak-skute ... -w-pralni/ i faktycznie dobrze wiedzieć czy samodzielnie można czyścić dywan czy jednak oddawać go do pralni.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Projektant wnętrz z Krakowa

Postprzez spike 2 mar 2023, o 20:36

Jeśli urządzasz sam, to na pewno łatwiej będzie, jeśli wykorzystasz program do kalkulacji kosztów Nawet w excelu jest łatwo zrobić błąd.
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints