Za kogo poszedłbyś teraz do szkoły?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Za kogo poszedłbyś teraz do szkoły?

Postprzez sarahpoll 26 lip 2022, o 15:47

Witam wszystkich. Wszyscy dorastamy i zmieniamy poglądy na swój zawód. Gdybyś miał teraz studiować, to na jaki zawód byś poszedł? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Byłbym bardzo wdzięczny.
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Za kogo poszedłbyś teraz do szkoły?

Postprzez robert55 26 lip 2022, o 20:05

Myślę, że zmiana kariery z wiekiem jest całkiem normalna, a nawet słuszna. Bo wszyscy dorastamy i zmieniają się nasze postawy. W dzisiejszym świecie uważam, że najlepiej przejść do IT, aby zarabiać pieniądze. Bo to jest praca przyszłości. Aby zdecydować się na wybór kierunku zwróć uwagę na stronę https://goit.global/pl/ . Profesjonaliści będą w stanie dopasować Ci idealny kierunek informatyczny. :D
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Re: Za kogo poszedłbyś teraz do szkoły?

Postprzez sarahpoll 26 lip 2022, o 22:05

Bardzo dziękuję za przedstawione informacje. Dla wielu osób będzie to prawdziwe dobrodziejstwo, bo jeśli pracuje się w IT to jest szansa na dobre pieniądze za wykonaną pracę.
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Za kogo poszedłbyś teraz do szkoły?

Postprzez jamnik 1 mar 2023, o 18:16

Raczej ja na takich kwestiach się nie skupiam, ale jeżeli właśnie chodzi o samą szkołę to fajnie jest mieć wiedzę jak dobrze oznakować teren szkoły. Myślę, że doskonale o tym właśnie napisano w https://auto-blog.pl/jak-dobrze-oznakowac-teren-szkoly/ i jak dla mnie takiego rodzaju informacje bywają bardzo ważne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 724
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron