Czy pilnujesz swojej diety?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez robert55 27 lip 2022, o 21:28

Witam wszystkich. Czy pilnujesz swojej diety? Na przykład, jeśli zdrowie jest dla Ciebie ważne. Podziel się swoimi doświadczeniami życiowymi bezpośrednio w komentarzach.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez sarahpoll 27 lip 2022, o 23:24

Dobre pytanie. Ponieważ moje zdrowie jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego bardzo rygorystycznie dbam o swoje zdrowie i wygląd. Myślę, że zainteresuje Cię również wiedza na temat dieta sirt opinie. Dzięki tej diecie można w krótkim czasie dojść do formy. Myślę, że jeśli dbasz o swój wygląd, to warto zapoznać się z podanymi informacjami. :oops:
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez robert55 28 lip 2022, o 00:10

To naprawdę kluczowe, aby zadbać o swoje ciało. Aby wydawać się być sobą. Co więcej, to naprawdę polega na tym, że jesteś zdany na swoje utrzymanie. Tak więc bardzo dziękuję za propozycję. :D
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez mery1998 2 gru 2022, o 17:44

W jaki sposób dbacie o swoją sylwetkę oraz ciało? Czy macie ustaloną dietę przez dietetyka? Osobiscie chciałbym Wam polecić stronę https://www.zlotewachlarze.pl/co-jesc-przed-treningiem/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat odżywiania przed treningiem.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez walerka 23 mar 2023, o 15:12

Dopiero od niedawna zwracam większą uwagę na to, co jem. Lekarz zalecił mi specjalną dietę ze względu na powracającą bezsenność. Sama też trochę poczytałam na ten temat i nawet znalazłam całkiem ciekawy artykuł na stronie https://melatonina.pl/akademia-snu/zabu ... obrze-spac. Opisuje, jakie produkty spożywcze są korzystne dla naszego organizmu, jeśli chodzi o sen i sporo z zawartych tam wskazówek wykorzystuję teraz planując jadłospis na poszczególne tygodnie. U mnie poprawa nastąpiła już po kilku dniach stosowania nowej diety, także gorąco polecam!
walerka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2021, o 13:01

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez muszka 24 mar 2023, o 18:53

Powiem wam, że różne bywało jak dotąd. Ale teraz postanowiłam się poprawić i chcę postawić przede wszystkim na catering bez glutenu i laktozy warszawa, bo wtedy będę miała pewność, że to co jestem jest wartościowe, zdrowe i na pewno takie gotowe posiłki pozytywnie będą mnie zaskakiwać. Jest to według mnie świetna opcja.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 277
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Czy pilnujesz swojej diety?

Postprzez Diodik 21 cze 2023, o 22:07

W obecnym tempie życia, gdzie każdy jest zapracowany i brakuje czasu na zdrowe gotowanie, catering dietetyczny staje się zbawieniem. Jeśli ktoś z Was rozważa wegetariańską lub wegańską dietę, koniecznie zajrzyjcie na stronę https://dziewiataplaneta.pl/ . Dzięki diecie pudełkowej można cieszyć się różnorodnym, smacznym i zdrowym jedzeniem.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints
cron