Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Postprzez igloma 28 lip 2022, o 06:47

ile musze mieć kasy na domek 109m2.
nie wiemy jak się zabrać za rozpoczęcie
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Postprzez mistle 28 lip 2022, o 07:30

Stan surowy zamknięty 305 z bramą garażową zacząłem czerwiec 2021 parterówka 15m na 16m dach około 315m
Pustak około 10 zł około 1900 szt bez ścianek działowych na poddaszu
Stal 4700 7 ton
Beton 240 z pompą
Doszła wymiana podłoża około 55 wywrotek żwiru plus zagęszczanie i dłuższa praca koparki
Okna i dach zamówione początek kwietnia to samo pustak i stal


Wiele rzeczy robiłem samodzielnie, jak na przykład gładzie https://sklepagregatymalek.pl/agregat-d ... ewacyjnych
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Postprzez mery1998 10 mar 2023, o 12:01

W moim przypadku wszelkie produkty ze stali potrzebne na moją budowe zamówiłem w polecanej mi firmie Salzgitter Mannesmann Stahlhandel, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. blacha konstrukcyjna i wiele więcej. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Postprzez monikabert90 20 mar 2023, o 14:11

A czy są tutaj jakieś osoby, które zajmują się wykonywaniem kosztorysów budowlanych? Jeśli tak, to jaki program do tworzenia kosztorysów wykorzystujecie w swojej codziennej pracy? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z takim programem Rodos?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Ile trzeba mieć pieniędzy aby wybudować dom?

Postprzez JedrzejGra 23 mar 2024, o 19:52

Domy drewniane w Szczecinie https://konsbud.com/oferta/domy-drewniane-szczecin/ cieszą się rosnącą popularnością, oferując mieszkańcom połączenie tradycji i nowoczesności. Charakteryzują się wyjątkowym stylem, ciepłem oraz ekologicznym podejściem do budownictwa. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno, domy te zapewniają doskonałą izolację termiczną, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Ich konstrukcja umożliwia szybkie i efektywne wznoszenie, co jest korzystne zarówno pod względem czasu, jak i kosztów budowy. Domy drewniane w Szczecinie są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania blisko natury, ale nie chcących rezygnować z udogodnień miejskiego życia. Projektanci i deweloperzy oferują szeroką gamę modeli i konfiguracji, pozwalając na dostosowanie domu do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.
JedrzejGra
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 11:04
Imię psa: Askra


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints