Prezent weselny

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Prezent weselny

Postprzez igloma 4 sie 2022, o 12:34

Cześć, za 2 tygodnie idę na wesele jako osoba towarzysząca. Problem pojawia się w upominku, ponieważ myślę, że wypada coś dać od siebie. Para młoda życzyła sobie wino zamiast kwiatów i pieniądze zamiast prezentów. Pieniądze wiadomo odpadają a jeżeli chodzi o wino to zastanawiam się czy wypada mi je dawać (mam 17 lat). Co myślicie o tej sytuacji i czy może macie jakieś propozycje? Dodam jeszcze, że nie znam pary młodej i jest to dalsza rodzina mojego chłopaka.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Prezent weselny

Postprzez mistle 5 sie 2022, o 07:29

Jak chodziłam z kimś na wesela to od siebie brałam jakiś zestawił herbat/ kaw ze Studio Kawy Dajé tutaj namiar na miejsce: https://studiokawy.pl/pl/c/Kawa/13 . Oni tam ładnie pakują i w sumie gdzie nie byłam to dawałam taki mix 3-4 herbat plus jakiś miodek czy coś. Dwie panny młode pisały później ze super smaki itd, w sumie te herbatki są inne niż standardowe ze sklepu. Znajoma dostała wina na weselu, bo sama chciała w sumie, ale mowila ze same byle jakie dostała i nie była ostatecznie zadowolona.

Moim zdaniem jest to ciekawsze niż standardowe wino czy czekoladki ;)
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Prezent weselny

Postprzez jamnik 20 sie 2022, o 12:24

w sumie tutaj nigdy nie miałem żadnych problemów aby znaleźć coś wyjątkowego. Jednak całkiem niedawno przytrafiła mi się sytuacja, że musiałem sprawić prezent dla podróżnika. Jak się następnie okazało to właśnie w https://zamowprezent.pl/hobby/prezent-dla-podroznika jest pełno ciekawych i zarazem praktycznych upominków. Myślę, że nie będziecie mieli z tym żadnego problemu.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints