Dobry i polecany optyk

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Dobry i polecany optyk

Postprzez Natan81 8 sie 2022, o 11:48

Hejka. Od jakiegoś miesiąca mam poczucie, że gorzej widzę. Zwłaszcza podczas czytania mi to zaczyna przeszkadzać. Chyba nadeszła wreszcie pora żeby odwiedzić jakiegoś optyka i to zweryfikować. Kogo w Krakowie polecacie? Gdzie zrobią badania, dobiorą korekcję, zrobią okulary – kompleksowo – i jednocześnie dużo nie skasują???
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Dobry i polecany optyk

Postprzez Benia4 8 sie 2022, o 11:52

Zapisz się koniecznie na badanie wzroku. W Krakowie w tym zakładzie wykonują takie rzetelnie, profesjonalnie i niedrogo. Powodzenia!
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Dobry i polecany optyk

Postprzez monikabert90 19 paź 2023, o 16:13

Rzeczywiście najlepiej byłoby jak najszybciej zrobić sobie badanie wzroku u sprawdzonego optyka lub okulisty. Kiedy już dowiesz się, jaką masz wadę wzroku, będziesz musiała wybrać sobie jakieś fajne oprawki do okularów. Teraz na rynku dostępne są najróżniejsze kształty. wzory takich oprawek, więc do każdej twarzy uda się coś dopasować ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 546
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Dobry i polecany optyk

Postprzez muszka 29 sty 2024, o 21:27

No dobrze... A czy ktoś z was ma doświadczenie z optykami https://profesjonalnioptycy.pl/optyk-plonsk ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym - czy zapisać się tam na wizytę. Przydałaby mi się taka wizyta kontrolna, bo nie pamiętam kiedy ostatnio badałam moje oczy.... A też od jakiegoś czasu mam wrażenie, że gorzej widzę.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 277
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Dobry i polecany optyk

Postprzez Diodik 5 mar 2024, o 21:44

Dostosowanie soczewek kontaktowych: Optyk pomoże dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe lub okulary, uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta, np. wrażliwość oczu, aktywność fizyczną czy wiek. Wybór oprawek https://e-luxoptyk.pl/ jest naprawdę imponujący, dziś każdy znany projektant, oferuje również własne oprawki, które naprawdę mogą się podobać, dzięki nim wyróżnimy się na ulicy.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

paw prints