Zabiegi na piękne włosy

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Zabiegi na piękne włosy

Postprzez Natan81 8 sie 2022, o 11:50

Czy ktoś z Was ma może włosy doczepiane? W jaki sposób je pielęgnujecie? Używacie do nich jakiś specjalnych akcesoriów? Pytam, ponieważ znalazłem ostatnio link z ofertą sklepu internetowego ze specjalnymi szczotkami przeznaczonymi do czesania takich właśnie włosów. Czy używanie takich szczotek jest w takim wypadku konieczne, czy zwykłe szczotki powinny wystarczyć?
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zabiegi na piękne włosy

Postprzez Farentek 8 sie 2022, o 11:56

Jeśli mowa o zabiegach na włosy, sprawdźcie sobie koniecznie takowe w klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie. Wiem, że kiedyś robili je tam fachowo i całkiem niedrogo.
Farentek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 12:20
Imię psa: Haluk
Rasa psa: mieszaniec

Re: Zabiegi na piękne włosy

Postprzez Kapka 24 paź 2022, o 13:28

Ogrom takich zabiegów masz dostępnych na https://klinikamiracki.pl/ :) chociażby mezoterapię skóry głowy. Warto korzystać jak masz możliwość, bo to skuteczne rozwiązanie
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: Zabiegi na piękne włosy

Postprzez payok 15 lis 2022, o 16:29

Wiele z tych zabiegów o których wspominacie faktycznie są korzystne, natomiast ja się zastanawiam nad zakupem włosów syntetycznych.
Jest wiele artykułów na ten temat np. http://www.innovation-in-aviation.pl/cz ... ntetyczne/ na temat tego jak je pielęgnować i w praktyce nie wydaje się to takie trudne. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints