Lekcje online z korepetytorem.

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Lekcje online z korepetytorem.

Postprzez robert55 22 wrz 2022, o 17:15

Cześć wszystkim. Chcę zacząć odbudowywać swoją wiedzę ze szkoły od podstaw i chciałbym, abyście podzielili się serwisem, w którym jest dobry wybór wśród korepetytorów. Szukając Waszych rekomendacji w komentarzach.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Lekcje online z korepetytorem.

Postprzez sarahpoll 22 wrz 2022, o 18:41

Nigdy nie sądziłam, że będę studiować online. Ponieważ obecnie bardzo popularne jest uczenie się z korepetytorem online. Z osobistego doświadczenia radzę skontaktować się z BUKI. Nie raz wynajmowałem z tego serwisu korepetytorów do różnych przedmiotów. Wybierz się więc tam, a na pewno będziesz zadowolony.
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Lekcje online z korepetytorem.

Postprzez robert55 22 wrz 2022, o 21:02

Bardzo dziękuję za przekazane informacje. To jest dokładnie to, czego szukałem. Od dłuższego czasu chciałam znaleźć korepetytora z języka francuskiego. Dlatego będę polecał wasz serwis swoim znajomym.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Re: Lekcje online z korepetytorem.

Postprzez jamnik 3 paź 2022, o 17:26

Sama nauka języków obcych jest bardzo ważna i ja jeszcze chcę dodać, że również od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym jak właśnie wdrożyć tłumaczenie online ale do sklepu e-commerce za granicą. W każdym razie bardzo ciekawie na ten temat napisano w https://www.operatorzy.pl/telekomunikac ... p351524375 i muszę dodać, że te kwestie dobrze jest znać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 725
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Lekcje online z korepetytorem.

Postprzez jamnik 24 lis 2022, o 15:57

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie językowe to ja jestem zdania, ze właśnie bardzo istotnym jest także to aby wiedzieć czy można samemu tłumaczyć dokumenty medyczne. Uważam, ze doskonale o tym wspomniano w https://www.kierunekfarmacja.pl/artykul ... sh_cache=1 i właśnie dlatego takie kwestie są niezwykle ważne. Zachęcam was abyście przeczytali ten artykuł.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 725
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints