Polecany zakład optyczny?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Polecany zakład optyczny?

Postprzez Natan81 3 lis 2022, o 11:32

Polecicie może w Krakowie jakiegoś dobrego, godnego zaufania optyka?
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Polecany zakład optyczny?

Postprzez Ania22 3 lis 2022, o 11:45

Mój kuzyn robił kiedyś w Krakowie soczewki okularowe Miyosmart tu. Chyba jest zadowolony, bo chodzi w nich na co dzień.
Ania22
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:50
Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Re: Polecany zakład optyczny?

Postprzez spike 25 sie 2023, o 16:37

Jeśli interesują ciebie okulary markowe np. Gucci, to sprawdź salony sieci https://visionexpress.pl/okulary-przeci ... arka=gucci
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 94
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek

Re: Polecany zakład optyczny?

Postprzez monikabert90 23 lis 2023, o 19:35

A co na co dzień nosicie - soczewki kontaktowe czy okulary? Dla mnie soczewki są zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem - przede wszystkim dlatego, że jestem bardzo aktywną osobą. Mam astygmatyzm, ale nie jest to problem - na rynku są dostępne specjalne soczewki dla astygmatyków. Ja od jakiegoś czasu noszę dailies total 1 for astigmatism i bardzo sobie chwalę ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Polecany zakład optyczny?

Postprzez agrus 28 lut 2024, o 18:26

Mieliście już badanie wzroku? Jeśli nie, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online . Można tam zrobić test online. Edukacja na temat profilaktyki badania wzroku jest kluczowa dla zwiększenia świadomości społecznej na temat znaczenia regularnych kontroli wzroku. Poprawienie dostępu do informacji na temat zdrowia oczu może zachęcić więcej osób do regularnego sprawdzania swojego wzroku i dbania o jego zdrowie. Dlatego warto propagować wiedzę na temat profilaktyki wzrokowej, aby społeczeństwo mogło skutecznie dbać o zdrowie oczu.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości

paw prints