Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Postprzez igloma 15 lis 2022, o 10:24

Jak w temacie. Co jest obecnie skuteczne jeśli chodzi o pozycjonowanie? Prowadzę sklep ale nie widzę dobrych rezultatów.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Postprzez mistle 15 lis 2022, o 12:47

Niestety ciężko powiedzieć, nie znając konkretnych fraz, obecnego profilu linków, jak również optymalizacji serwisu. Podając adres masz szansę uzyskać bardziej precyzyjne informacje.

Na pewno dobrze jest inwestować w dobre treści na stronie www. Ma to duże znaczenie dla pozycjonowania. Od siebie polecam kontakt z nimi https://tekstokracja.pl/kategoria/blog/ Na stronie jest kilka informacji o copywritingu. Znajdziesz tutaj porady jak tworzyć treści na stronie www.

Jeśli samodzielnie masz z tym problem, polecam kontakt z agencja, która takie treści stworzy.
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Postprzez jamnik 20 lis 2022, o 12:19

Faktycznie dla wielu przedsiębiorców są to niezwykle ważne sprawy i ja jeszcze chcę dodać, że bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć jak długo trwa samo pozycjonowanie. W każdym razie mi udało się na ten temat przeczytać w https://www.onedayshow.pl/aktualnosci/j ... -w-google/ i jestem zdania, że o takich kwestiach warto jest pamiętać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Postprzez mery1998 25 lis 2022, o 09:31

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu informacyjnego, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.eko-met.com.pl , gdzie znajdziecie najróżniejsze artykuły na tematy zdrowotne, biznesowe, technologiczne i wiele więcej.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Jak podnieść pozycje sklepu internetowego

Postprzez Inatka93 1 gru 2022, o 12:36

Na pewno mamy coś takiego jak pozycjonowanie, można śmiało w to iść i bez problemu sobie poradzić. Ja jednak podpowiem, że na pewno warto skupić się na możliwościach, a też jeśli biznes nie idzie, to się go pozbyć . Dla mnie jednak kosztem będzie coś takiego właśnie jak nierentowne udziały. Dlatego umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o mnie zainteresowała.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints