Często gotować?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Często gotować?

Postprzez robert55 9 sty 2023, o 22:50

Cześć wszystkim. Czy ogólnie interesujecie się gotowaniem? Aby uniknąć kupowania słodyczy z supermarketu, chcę spróbować upiec kilka do herbaty. Znacie jakieś przepisy? Jestem zainteresowany słuchaniem od ciebie.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Często gotować?

Postprzez sarahpoll 9 sty 2023, o 23:45

Tak naprawdę znalezienie porządnego przepisu sprawia, że zrobienie różnych słodkości jest dość proste. Dlatego radzę Ci, abyś natychmiast zaczął robić Ciasta. Zapoznaj się z całym wyjaśnieniem tego przepisu. Jestem przekonana, że gotowanie dla Ciebie będzie proste i przyjemne. W końcu to takie proste, aby zaimponować swoim bliskim wykwintną kuchnią.
Avatar użytkownika
sarahpoll
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 41
Dołączył(a): 17 gru 2021, o 12:02
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: Często gotować?

Postprzez robert55 10 sty 2023, o 00:14

Bardzo cenię sobie udostępnienie tych informacji. Lubię gotować i z przyjemnością stworzyłabym wyjątkowe słodkie posiłki dla mojej rodziny.
Avatar użytkownika
robert55
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 gru 2021, o 16:33

Re: Często gotować?

Postprzez mery1998 11 sty 2023, o 17:23

Często spędzam czas w mojej kuchni, ponieważ uwielbiam gotować.

kredyt hipoteczny
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 922
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Często gotować?

Postprzez Diodik 27 sty 2023, o 22:52

Polecam - https://fitorsweet.pl/Kremy,-pasty-i-mu ... y-z-Natury znajdziemy tu naprawdę ciekawe, przyprawy czy inne produkty, bardzo pomocne w gotowaniu. Dziś warto postawić na zdrową kuchnię, na pewno pozytywnie wpłynie to na cały czas organizm.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 210
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Re: Często gotować?

Postprzez muszka 30 sty 2023, o 11:57

Tak gotuję codziennie i nawet to lubię, ostatnio też się przełamałam na pieczenie. Właśnie planuję teraz kupić sobie tutaj https://thecakes.pl/pl/309-przepisniki przepiśniki, jak i akcesoria cukiernicze, aby działać jeszcze efektywniej w tym kierunku. Aby jeszcze bardziej eksperymentować w swojej kuchni... A czy wy tam robiliście już zakupy?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Często gotować?

Postprzez payok 2 lut 2023, o 11:39

Fajnie, że powstają takie tematy z poradami i wskazówkami. Mi udało się znaleźć stronę https://mojazielarnia.pl/2832-biala-sza ... ok20g.html i zrobiłem zamówienie. Generalnie na temat ziół mógłbym wiele, wiele się rozpisać także jeśli jest tutaj ktoś, kto chciałby się wymienić wiedzą w tej kwestii to zapraszam do dyskusji.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints
cron