Wartościowe szkolenia?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Wartościowe szkolenia?

Postprzez Benia4 6 lut 2023, o 13:02

Cześć, znacie może dobrą firmę prowadzącą wartościowe, rozwojowe szkolenia? Najchętniej jakieś szkolenia biznesowe ze sprzedaży itp? Planuję wybrać się niebawem na coś takiego, gdyż w niedalekiej przyszłości mam zamiar przebranżowić się i otworzyć własną kwiaciarnię.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Wartościowe szkolenia?

Postprzez Farentek 6 lut 2023, o 13:20

Nie tak dawno kolega podrzucił mi stronę firmy AVENHANSEN, prowadzącej otwarte i zamknięte szkolenia biznesowe w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu czy innych większych miastach kraju. Poznałem ich bo zgłębiałem tajniki inteligencji emocjonalnej i ich artykuł uznałem za bardzo cenny :)
Farentek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 211
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 12:20
Imię psa: Haluk
Rasa psa: mieszaniec

Re: Wartościowe szkolenia?

Postprzez mery1998 15 lut 2023, o 10:19

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/ened ... nekologii/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnej edukacji dla terapeutów. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze kursy stacjonarne oraz online.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 931
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Wartościowe szkolenia?

Postprzez monikabert90 28 lut 2023, o 16:27

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne i wartościowe szkolenia prowadzi również firma szkoleniowa Human Skills. Można się u nich zapisać między innymi na bardzo ciekawe szkolenie z zarządzania firmą. Jeśli planujecie własny biznes, to może się Wam to przydać :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Wartościowe szkolenia?

Postprzez zdzichu12 29 kwi 2023, o 14:57

Nowy Rok, to nowe możliwości. Ja właśnie zamierzam zmienić pracę. Zdobyłam doświadczenie i jestem po szkoleniu https://emtg.pl/przygotowanie-i-sprzeda ... eventowej/ i chcę zastosować moja wiedzę w praktyce. Szkolenie prowadzone jest przez trenerkę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży eventowej. Energia, którą przekazuje podczas szkolenia sprawia, że uczestnicy wychodzą z głowami pełnymi pomysłów i ogromną chęcią do dalszego działania.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Wartościowe szkolenia?

Postprzez Diodik 20 paź 2023, o 23:04

Świetnym pomysłem na szkolenia jest też https://advacademy.pl/szkolenia-motocyklowe/ tego typu szkolenie, którego celem jest polepszenie naszych umiejętności za kierownicą motocykla. Dlaczego jest to wartościowe? Myślę że podstawa to możliwość doświadczenia sytuacji, które jeśli spotkają nas na drodze, nie będziemy na nie do końca przygotowani, niektóre manewry, trzeba bowiem ćwiczyć pod okiem specjalistów i poznawać inne techniki jazdy.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 211
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości

paw prints