Kruszywo na drogę

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Kruszywo na drogę

Postprzez payok 21 kwi 2023, o 16:28

Cześć,
Mam zamiar zrobić sobie 100m drogi, która prowadzi do mojego domu na własny koszt. Szukam dobrych dostawców kruszcu i z moich wyszukiwań wynika, że oferta https://www.vargo.pl/kruszywa-drogowe/k ... mieszanki/ tej firmy jest atrakcyjna w stosunku ceny do jakości. Od dawna sprzedają kruszywa drogowe i nawet widzę, że poprzedni klienci też są zadowoleni. Co możecie powiedzieć na ten temat?
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez monikabert90 21 kwi 2023, o 21:25

Z tego, co się orientuję, to wysokiej jakości kruszywo z certyfikatem oferuje na przykład firma Schüttflix. Może ktoś z Was miał z nią już wcześniej do czynienia?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 556
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez jamnik 3 cze 2023, o 09:24

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem znaku drogowego na własny użytek, na tej stronie jest wiele informacji, które mogą ci pomóc. Warto znać swoje prawa i zrozumieć, jak to zrobić legalnie. W każdym razie ja jestem cały czas przekonany, że właśnie takiego rodzaju wiedza przecież może nam się przydać w przyszłości.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 734
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez jamnik 1 lip 2023, o 08:41

Zrozumienie, ile kosztuje postawienie znaku drogowego, jest ważne dla wielu osób. Koszt ten może się różnić w zależności od wielu czynników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.lebork24.info/2023/05/24/il ... drogowego/ i myślę, że takie kwestie bardzo fajnie jest znać.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 734
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez muszka 15 lip 2023, o 13:26

Wiecie, jak chcecie wykonać sobie drogę, to możecie też postawić na płyty betonowe drogowe i wydaje mi się to wygodniejsze rozwiązanie. Raz, że szybko się je montuje, a dwa są solidne i estetyczne. Zapewnią wam pełen komfort podczas poruszania się.... Myślę, że warto nad tym pomyśleć.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez jamnik 2 wrz 2023, o 08:18

Współczesne zarządzanie ruchem drogowym opiera się na wielu narzędziach. Pachołki drogowe są jednym z nich. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, warto odwiedzić www, gdzie specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 734
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Kruszywo na drogę

Postprzez jamnik 30 paź 2023, o 09:14

W wielu przypadkach mobilność jest kluczem i właśnie dlatego jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć jak najwięcej na jej temat. Na stronie https://www.epuap.pl/jak-wybrac-sygnali ... wahadlowe/ można znaleźć modele z wbudowanymi kółkami lub uchwytami, co ułatwia ich przemieszczanie.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 734
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 52 gości

paw prints