Gotowanie deserów

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Gotowanie deserów

Postprzez payok 24 kwi 2023, o 15:07

Cześć wszystkim,
Staram się od jakiegoś czasu próbować robić różnego rodzaju desery. Szukam w internecie przepisów na stronach takich jak http://slodkiezyciebezcukru.pl/ natomiast ten temat zakładam głównie dlatego, żebyście mogli mi polecić coś fajnego, czym można zachwycić gości, którzy przyjdą do domu na jakieś przyjęcie?
Jakie ciasta najbardziej lubicie gotować?
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Gotowanie deserów

Postprzez jamnik 22 kwi 2024, o 14:18

Biszkopt z mascarpone bez pieczenia to wyśmienita propozycja dla tych, którzy poszukują szybkich i łatwych w przygotowaniu deserów. Ta wersja ciasta pozwala na kreatywne łączenie różnych smaków, na przykład poprzez dodawanie sezonowych owoców czy różnych rodzajów polew. To idealne rozwiązanie na niezapowiedziane wizyty gości lub jako słodka niespodzianka dla rodziny. Proces przygotowania jest na tyle prosty, że nawet początkujący kucharze mogą z łatwością poradzić sobie z tym przepisem.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 733
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Gotowanie deserów

Postprzez monikabert90 23 kwi 2024, o 09:09

Ja w gotowaniu i pieczeniu nigdy nie byłam dobra. Dlatego też jeśli organizuję u siebie jakieś przyjęcie, to zazwyczaj zamawiam catering w formie bufetu. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo fajną firmę Lunch Service z Warszawy, która właśnie taki catering oferuje. Wszystko było naprawdę pyszne, goście byli zadowoleni ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości

paw prints