Obsługa lustrzanki

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Obsługa lustrzanki

Postprzez mistle 1 cze 2023, o 12:09

Witam wszystkich fotografów, amatorów i amatorki fotografii. Mam pytanie i może ktoś coś doradzi. Otóż do tej pory robiłem zdjęcia cyfrówką. Nastał czas na zmiany i udało mi się kupić Lustrzankę Nikon D7200, lecz to zupełnie inna bajka i wiadomo obsługa też. Pytanie jak ogarnąć, nauczyć się w miarę szybko instrukcji obsługi? Instrukcji raczej z książki dodanej do aparatu czy bardziej praktycznie ćwiczyć, robić zdjęcia i poznawać funkcje aparatu? Możecie coś poradzić, jak sami uczyliścię się obsługi jakiej kolwiek lustrzanki? Z góry dzięki wszystkim za pomocne podpowiedzi. Pozdrawiam.
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Obsługa lustrzanki

Postprzez igloma 5 cze 2023, o 09:11

Choć nie rozumiem czemu ludzie kupują teraz lustrzanki cyfrowe"
Nie znaczy że są gorsze od bezlusterkowca, współczesne lustrzanki mają niemal identyczne wnętrze (matrycą, procesor obrazu). A nawet inaczej to bezlusterkowce mają niemal identyczne wnętrze.
Każdy ma prawo kupić co chce, ważne jest to by zakup był świadomy choć nie jest to wymogiem.

Jeśli chcesz w przyszłości profesjonalnie związać się z fotografią weź pod uwagę zapisanie się do studium https://fotostudium.pl/studium
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 65 gości

paw prints
cron