Która pompa ciepła będzie dobra?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Która pompa ciepła będzie dobra?

Postprzez jamnik 25 cze 2023, o 08:42

Samo posiadanie pompy ciepła jest ważne, ale równie ważne jest, aby być pewnym swojego wyboru. Przez pewien czas interesowałem się pompą ciepła Kaisai, ale z powodu sprzecznych informacji i opinii w sieci, postanowiłem odłożyć tę decyzję na później. Może w przyszłości pojawią się bardziej jednoznaczne dane.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 732
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Która pompa ciepła będzie dobra?

Postprzez monikabert90 22 paź 2023, o 07:12

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem może okazać się pompa ciepła woda powietrze. Takie urządzenia są bardzo efektywne, przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Z tego, co wiem, to na przykład firma Stiebel-Eltron ma takie pompy w swojej ofercie ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Która pompa ciepła będzie dobra?

Postprzez Kapka 16 lis 2023, o 09:27

Instalacja pompy ciepła to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na sprawdzoną firmę. https://passive-instal.pl/ to solidny wybór - mają doświadczenie i świetnych instalatorów. Dodatkowy atut? Darmowa wycena!
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: Która pompa ciepła będzie dobra?

Postprzez agrus 30 gru 2023, o 23:19

Dziś chciałbym podzielić się z wami wiedzą na temat tego typu https://sklep.taniekilowaty.pl/kategori ... reon-woda/ wymienników ciepła. To kluczowe urządzenia w przemyśle, które pozwalają efektywnie przekazywać energię cieplną między różnymi medium. Jakie są wasze doświadczenia i zastosowania wymienników ciepła w różnych branżach? Faktycznie uważacie, że się sprawdzają?
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości

paw prints