Zabawki dla dzieci

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Zabawki dla dzieci

Postprzez payok 11 sie 2023, o 07:32

Cześć,
Co powiecie o tym żeby kupować zabawki edukacyjne dla 9 miesięcznego dziecka przez internet i jak już to jakie sklepy internetowe z zabawkami są polecane? Głównie chodzi mi o jakość, bo cena to sprawa drugorzędna.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez Diodik 1 paź 2023, o 09:38

Jeździki dziecięce to popularny i przydatny prezent, który może dostarczyć dzieciom wiele radości i pomóc w rozwoju ich umiejętności motorycznych. Istnieje wiele różnych rodzajów jeździków, które można dostosować do wieku i zainteresowań dziecka.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 211
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez monikabert90 14 sty 2024, o 19:48

A czy Wasze maluchy również tak uwielbiają rzucać zabawkami? U nas niestety często kończy się to tym, że jakaś plastikowa zabawka pęknie. Zaopatrzyliśmy się jednak w bardzo fajny szybki klej do plastiku marki Bostik i muszę przyznać, że świetnie nadaje się on do takich napraw. Polecam ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez agrus 31 sty 2024, o 13:42

Interesuje mnie, jakie są zalety ręcznie robionych zabawek drewnianych w porównaniu do zabawek elektronicznych lub plastikowych. Czy ktoś może podzielić się swoimi przemyśleniami na temat wpływu różnych rodzajów zabawek na rozwój dziecka oraz jakie są korzyści wybierania zabawek z naturalnych materiałów? Jako rodzic, chcę zapewnić mojemu dziecku zabawki, które są bezpieczne, trwałe i stymulują jego rozwój. Trafiliśmy na tę stronę https://smartmemories.pl/kategoria-prod ... rozwojowe/ , gdzie jest wiele propozycji i chcemy się upewnić, że warto je kupić.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 52 gości

paw prints