Kalwaryjskie meble do kuchni?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Kalwaryjskie meble do kuchni?

Postprzez Natan81 21 wrz 2023, o 09:39

Co uważacie na temat tych mebli kuchennych? Kalwaria Zebrzydowska słynie ze świetnej jakości, więc może warto?
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Kalwaryjskie meble do kuchni?

Postprzez muszka 29 wrz 2023, o 11:10

Brzmi ciekawie, sprawdzę na pewno. Ja natomiast mogę się z wami podzielić również namiarem na firmę https://mivihome.pl/Krzesla/Krzesla-obrotowe , która oferuje świetne jakościowo krzesła, fotele. To co warto tutaj dodać to, to że są one solidnie wykonane i cechuje je niebywała estetyka. A - i możecie znaleźć najróżniejsze warianty owy krzeseł.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Kalwaryjskie meble do kuchni?

Postprzez rover 23 paź 2023, o 11:36

Fajne są takie mebelki, tylko najgorzej jak samodzielnie trzeba je montować i ustawiać w domu. Teraz przynajmniej wiem że jest taka https://montiermebli.pl/ która się tym zajmuje, na pewno skorzystam z ich usług bo to wiele ułatwia :D
rover
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 102
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 11:23

Re: Kalwaryjskie meble do kuchni?

Postprzez monikabert90 28 paź 2023, o 15:36

A skoro już mowa tutaj o kuchennych aranżacjach, to czy ktoś z Was ma może u siebie styl prowansalski w mieszkaniu? Mi od jakiegoś czasu marzy się kuchnia w takim właśnie stylu. Słyszałam, że dużą rolę odgrywają tutaj jasne kolory i stare meble, na przykład poddane renowacji. A jak to u Was wygląda?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 555
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints