Jak zaczynacie dietę

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Jak zaczynacie dietę

Postprzez igloma 20 paź 2023, o 07:51

Jak zaczynanie dietę ? Brak motywacji a chęci są duże. Jak zaczynam dietę 2-3 dni po tem się podaje. I wracam do punktu wyjścia. Macie na to sposób? Treningi diety są dla mnie jak kara.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak zaczynacie dietę

Postprzez mistle 20 paź 2023, o 09:23

Ja weszłam w okno 10-18. 3 dni ciężkie. A teraz luz. Plus pieczywo jem 1 max 2 razy w tyg. Spadło mi 2kg w tydzień. Dużo płynów. Nic nie cisnę. W weekend chyba z 8 tys zjadłam przez 3 dni. W ogóle się tym nie przejmuje. Dalej robie swoje. A i rano piję szklankę ciepłej wody z sokiem z cytryny.

Jeśli nie masz czasu na gotowanie, może warto jest zastanowić się nad dietą pudełkową? Niejedna osoba schudła dzięki cateringowi dietetycznemu:
https://fit.pl/dieta/dieta-sportowa-od- ... ania/19888

Poczytaj sobie o tym na stronie, jak Ci może pomóc.
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Re: Jak zaczynacie dietę

Postprzez zdzichu12 13 kwi 2024, o 20:16

Rosół z domowym bulionem jest doskonałym daniem przy diecie. To lekka i pożywna potrawa, która dostarcza organizmowi cennych składników odżywczych, jednocześnie będąc niskokalorycznym posiłkiem. Dzięki obecności warzyw i aromatycznych ziół, rosół z bulionem warzywnym nie tylko smakuje wyśmienicie, ale również zapewnia uczucie sytości i zaspokaja apetyt.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 291
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Jak zaczynacie dietę

Postprzez rogo dzisiaj, o 15:33

Od zmniejszania porcji od zamienników, które są mniej kaloryczne i mają więcej błonnika czy białka, warto patrzeć na tabele odżywcze. Np. masło zawsze można zastąpić jakimś innym smarowidłem, albo w ogóle zrezygnować, zamiast chipsów można wybrać popcorn lub wafle ryżowe, może nie mają znacząco mniej kcal ale za to dłużej sie je je. Tak samo zamiast czekolady np żelki. Nie trzeba rezygnować i jeść tylko zdrowo, dieta jest dla nas nie my dla diety. A o tym jak dbać o siebie wiosną kilka fajnych porad macie na blogu phamily.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints