Montaż rolet solarnych w Warszawie?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Montaż rolet solarnych w Warszawie?

Postprzez Natan81 20 lis 2023, o 09:13

Kochani, znacie może firmę montującą w Warszawie rolety na wymiar? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 281
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Montaż rolet solarnych w Warszawie?

Postprzez Benia4 20 lis 2023, o 09:29

Propozycji jest mnóstwo- nie da się ukryć. Pierwsze, co przychodzi mi do głowy, to propozycje firmy Plisy Okienne. Stwierdzam, że ich oferta rolet solarnych w Warszawie wygląda całkiem dobrze.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Montaż rolet solarnych w Warszawie?

Postprzez muszka 4 mar 2024, o 10:30

Jakie żaluzje do domu macie zamówione/założone/zakupione? Dodam, że naprawdę chcę nad tym pracować, by mój dom wyglądał w pełni tak, jak tylko nam się może podobać. I to jest coś konkretnego, ale pamiętajcie, że to tylko wymiana myśli. Co mi możecie zasugerować ogólnie?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Montaż rolet solarnych w Warszawie?

Postprzez jamnik dzisiaj, o 09:40

Instalacja żaluzji aluminiowych to inwestycja, która przynosi korzyści nie tylko estetyczne, ale także energetyczne. Aluminiowe żaluzje efektywnie odbijają promienie słoneczne, co pomaga utrzymać niższą temperaturę w pomieszczeniach podczas gorących dni. Artykuł na ten temat jest dostępny pod adresem https://www.4katy.com.pl/wnetrza/zalety ... -wnetrzach i dzięki temu można znacznie obniżyć koszty klimatyzacji, co czyni je ekonomicznym wyborem dla wielu domów.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 732
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 51 gości

paw prints