Gabinet psycholog

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Gabinet psycholog

Postprzez payok 6 mar 2024, o 11:48

Cześć,
Szukam informacji na temat oferty https://angielski-psychologia.pl/psycho ... a-bielany/ wydaje mi się, że cena jak najbardziej idzie tutaj w parze z jakością. Mam nadzieję, że znajdę niezbędną mi pomoc i w końcu uda się wyjść na prostą. Pozdrawiam serdecznie i życzę każdemu dużo zdrowia.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Gabinet psycholog

Postprzez jamnik 11 mar 2024, o 09:27

Korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej często wiąże się z lepszym doświadczeniem pacjenta, dzięki skróconym czasom oczekiwania, większej dostępności terminów i bardziej spersonalizowanej opiece. Usługi takie jak dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ pozwalają na zdecydowanie większą elastyczność w zarządzaniu własnym zdrowiem.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 733
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Gabinet psycholog

Postprzez rogo 25 mar 2024, o 13:20

Korzystając z pomocy psycholog online, nie trzeba ograniczać poszukiwań specjalisty jedynie do Krakowa, dzięki czemu masz dostęp do najlepszych specjalistów w kraju, szybko i komfortowo w warunkach domowych i wtedy kiedy tego najbardziej potrzebujesz.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Re: Gabinet psycholog

Postprzez monikabert90 dzisiaj, o 07:13

Jeśli kogoś z Was interesuje profesjonalna konsultacja psychologiczna warszawa, to polecam Wam udać się do Centrum Psychologicznego Good Life na ul. Śmiałej 31. Pomoc, jaką można tam uzyskać, jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 556
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 49 gości

paw prints